REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Tego nie można przegapić. Dwie filmowe premiery czekają na najmłodszych w ursynowskim Multikinie. W listopadowe wieczory wyświetlony zostanie "Baranek Shaun. Farmagedon" i ciąg dalszy oscarowej "Krainy lodu". Na chętnych czekają darmowe wejściówki. Podpowiadamy jak je zdobyć. 

  Kończy się ursynowski sezon filmowy finansowany z Budżetu Obywatelskiego, dlatego warto skorzystać z okazji i zabrać dziecko do kina. Bo to właśnie dla najmłodszych dzielnica przygotowała w listopadzie dwa darmowe seanse. A będzie co oglądać!

  Na początek amerykańska animacja o niezwykłych przygodach baranka Shauna. Przed nim i jego stadkiem otworzą się gwiezdne wrota wiodące wprost do kosmicznej przygody. Wcześniej na farmie wyląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki. Baranek Shaun będzie musiał pomóc jej odnaleźć odległy dom i umknąć tropiacej go tajnej organizacji. 

  Jak zakończy się ta niezwykła przygoda i czy uda się zapobiec Farmageddonowi, o tym będzie można przekonać się już 8 listopada, o godz. 18:00 w ursynowskim Multikinie. 

  Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu na film Baranek Shaun. Farmagedon, należy w dniach 1 - 3 listopada wysłać zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila trzeba wpisać "baranek" oraz swoje nazwisko i imię.

  Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 5 listopada urząd wyśle e-maila z informacją o terminach odbioru kart wstępu. Karty odbiera się w ratuszu, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość lub pisemnego upoważnienia.

  Kraina Lodu

  Drugi film to kontynuacja jednego z największych przebojów filmowych dla dzieci ostatnich lat i jedna z najbardziej ulubionych bajek nie tylko najmłodszych. Kto chce zobaczyć jak potoczyły się dalsze losy Elsy, Olafa i Krisstofa może to zrobić 29 listopada w Multikinie. O 18:00 rozpocznie się darmowy seans podczas, którego będzie niepowtarzalna okazję by bawić się i wzruszać razem z bohaterami "Krainy lodu 2".

  To ciąg dalszy nagrodzonej Oscarem animacji z 2013 roku. W filmie Anna i Elsa wyruszą w niebezpieczną podróż. Przed siostrami stanie wiele nowych wyzwań i niebezpieczeństw. Zapewne będą musiały pokonać je razem, siłą wiary w siebie i miłości. 

  Aby zawalczyć o dwa jednoosobowe bilety na "Krainę lodu 2" należy w terminie 22 - 24 listopada wysłać zgłoszenie na adres: kino.kultura@ursynow.pl. W tytule e-maila wpisać "Kraina Lodu" oraz swoje nazwisko i imię.

  Jeśli zgłoszenie zostanie wylosowane, 25 listopada urząd wyśle e-maila z informacją o terminach odbioru kart wstępu. Karty odbiera się w ratuszu, na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość lub pisemnego upoważnienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3309 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020