REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Stołeczna Estrada)

  Za nami obfitujący w sportowe emocje rok 2018. Najlepsi stołeczni sportowcy sięgali po laury zwycięstwa na największych międzynarodowych imprezach. Teraz będziemy mieli okazję nagrodzić ich po raz kolejny – ruszył XIX Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku!

  - W Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy chcemy przede wszystkim wyrazić swoje uznanie dla ciężkiej pracy i determinacji stołecznych sportowców. Ich triumfy nie tylko dawały nam wiele powodów do radości, ale też sławiły Warszawę na sportowych arenach - przekonują władze stolicy.

  O wynikach XIX Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy w trzech kategoriach zdecydują także warszawiacy. Do 10 lutego trwa głosowanie internautów. Dzięki głosowaniu w internecie poznamy zwycięzców w kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku, Sportowa Drużyna Klubowa Roku oraz Sportowa Impreza Roku. Swój głos można oddać na stronie http://www.um.warszawa.pl/plebiscyt/. Wśród uczestników głosowania, rozlosowane zostaną dwa podwójne zaproszenia na bal podsumowujący plebiscyt oraz nagrody rzeczowe.

  O wyborze zwycięzców w pozostałych plebiscytowych kategoriach zdecyduje kapituła złożona z wybitnych polskich sportowców. Obradom przewodniczy - w miejsce zmarłej Ireny Szewińskiej - ursynowianin, dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski, a jej pozostałymi członkami są: Dorota Idzi, Robert Korzeniowski, Erwina Ryś-Ferens, Teresa Sukniewicz-Kleiber, Ryszard Szurkowski oraz Andrzej Supron. Kapituła Plebiscytu wybiera spośród kandydatów w następujących kategoriach:

  - Najlepszy Sportowiec Roku
  - Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku
  - Trener Roku
  - Sportowa Osobowość Roku

  Zwycięzca w kategorii Najlepszy Sportowiec Roku otrzyma jednocześnie od Prezydenta m.st. Warszawy tytuł Sportowej Twarzy Warszawy w 2018 roku.

  Laureatów Plebiscytu poznamy na Balu Mistrzów Sportu Warszawy

  Wielki finał XIX edycji Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2018 roku i jego rozstrzygnięcie odbędzie się podczas Gali Mistrzów Sportu Warszawy, w piątek, 22 lutego. W ursynowskiej Arenie Ursynów odbędzie się również bal. Jest to okazja nie tylko do spotkania z mistrzami, ale także do doskonałej zabawy przy muzyce na żywo. Rezerwacja i sprzedaż zaproszeń trwa. Ale biletów jest coraz mniej, więc aby wziąć udział w tym niezwykłych wydarzeniu towarzyskim trzeba się pospieszyć. Zakupu oraz rezerwacji można dokonać w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji: bal@ucsir.pl, tel. 22 334 62 32.

  Więcej o atrakcjach balu przeczytasz na: www.sport.ursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4537 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021