REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2021, 14:35

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Redroad wypuszcza kolejne świetne urządzenie! Wszyscy wiemy, że Redroad jest ceniony przez klientów na całym świecie za doskonałą jakość. A teraz firma dokonuje przełomu w zakresie technologii, funkcji, materiałów i wydajności czyszczenia swoim bezprzewodowym odkurzaczem V17. Ten flagowy model jest nie tylko strażnikiem domowej higieny, ale także dobrze wyglądającym, wyszukanym „dziełem sztuki”.

  Cytując Johna Ruskina, angielskiego krytyka sztuki: „ze wszystkich darów Bożych dla widzącego człowieka kolor jest najświętszy, najbardziej boski, najdonioślejszy”. Redroad podtrzymuje tę ideę. W celu uzyskania najlepszej tekstury stosuje wyłącznie ekologiczne farby najdoskonalszych światowych marek, takich jak PPG i Musashi. W przeciwieństwie do innych firm z branży Redroad zazwyczaj przeprowadza ankiety wśród klientów w wielu krajach oraz uwzględnia 200+ recenzji przed sfinalizowaniem schematu kolorystycznego produktu. Ta żmudna praca przynosi efekty: każde urządzenie Redroad zachowuje idealną równowagę pomiędzy artyzmem a wpasowaniem się w typowy wystrój domu.

  Redroad V17 posiada dwa filtry HEPA, jeden na wlocie i jeden na wylocie, które usuwają 99,97% roztoczy, pleśni, pyłków i sierści zwierząt domowych, wywołujących nieżyt nosa, astmę i alergie.

  Redroad czerpie inspirację z samego faktu, że filtry posiadają pokrywę. Ponieważ każdy ma inny gust, Redroad oferuje 7 kolorów pokrywy filtra HEPA. Możesz dostosować Redroad V17 do własnych preferencji lub do wystroju mieszkania, tym samym poprawiając swój nastrój. Możesz nawet zaopatrzyć się w kilka różnych kolorów, a przy każdej wymianie poczujesz się, jakbyś miał nowy odkurzacz.

  Filtry HEPA są teraz czymś więcej niż tylko częścią odkurzacza, który dba o twoje zdrowie.

  Dodatkowo Redroad V17 jest dostępny w wielu schematach kolorystycznych. Stwórz swojego osobistego „partnera do sprzątania” dzięki różnej kolorystyce urządzenia i kolorom pokrywy filtra.

  Kolory są językiem, który mówi o stylach sztuki. Zacznij wprowadzać do domu sztukę, wybierając twój własny, kolorowy i niepowtarzalny Redroad V17.

  Artykuł załadowany: 0.3755 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021