REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Lubisz słuchać muzyki i oglądać filmy i często wykorzystujesz do tego słuchawki? By nie męczyć uszu i nie szkodzić słuchowi zaopatrz się w odpowiedni model. Co masz do wyboru? W prosty i przyjemny sposób przeprowadzimy Cię przez tę bogatą w gatunki Krainę Słuchawek!

  Sportowiec? Domator? Buntownik? Istnieją słuchawki dla Ciebie!

  Jednym z popularnych rozróżnień słuchawek jest to powstałe w oparciu o przeznaczenie, albo innymi słowy: grupę docelową. W zależności od tego, do jakich celów najczęściej wykorzystujesz lub planujesz wykorzystywać słuchawki, właściwy będzie inny model.

  Jeśli lubisz ćwiczyć na świeżym powietrzu, potrzebne Ci będą słuchawki zapewniające najwyższy komfort. Raczej bezprzewodowe niż przewodowe, ponieważ nie zahaczysz rękami o kabel, a jeśli wolisz przewodowe, to koniecznie z klipsem – zaczepisz go pod koszulką i po problemie. Nie mniej ważna jest stabilność. Słuchawki douszne mogą wypaść, dokanałowe nie, ale za to te pierwsze przepuszczą dźwięki z zewnątrz. To ważne, by podczas biegu czy jazdy na rowerze nie potrącił Cię samochód.

  Jako młody buntownik chcesz słuchać muzyki w klasie na lekcji? Oczywiście tego nie popieramy, ale jeśli chcesz znaleźć sprytny sposób, wypróbuj słuchawki dokanałowe z systemem Bluetooth lub radiowe – rzucą się w oczy znacznie mniej niż nauszne czy wokółuszne.

  W domu wygodnie będzie Ci korzystać ze słuchawek wokółusznych. Pozwalają na ograniczenie dźwięków z zewnątrz, co będzie Ci potrzebne, by zaangażować się w fabułę filmu czy serialu. Ponadto – z uwagi że filmy trwają długie – przydadzą Ci się słuchawki nieprzylegające bezpośrednio do uszu. Są właściwsze dla Twojego słuchu. Bez obawy możesz je pożyczyć swojemu dziecku.

  Słuchawki nauszne czy douszne?

  Pod względem budowy możemy wyróżnić słuchawki nauszne i douszne. Nauszne dzielą się dodatkowo na wokółuszne (nowoczesne), a douszne na dokanałowe (także nowoczesne). Nowe generacje powstają w różnorodnych kolorach i cechują je wielorakie desenie. Czy wiesz, że bez trudu znajdziesz słuchawki w stylistyce retro lub z ozdobami hand-made, na przykład słodyczami z modeliny?! Przekonaj się, które wybrać, czytając poradnik: Słuchawki bezprzewodowe – douszne, nauszne czy dokanałowe?.

  Słuchawki bezprzewodowe – hit czy kit?

  Podział słuchawek z uwagi na poręczność, czy też wygodę użytkowania, jest niezależny od dwóch powyższych. Słuchawki bezprzewodowe mogą być nauszne, wokółuszne, douszne i dokanałowe. Podobnie ma się sytuacja w przypadku słuchawek przewodowych.

  Najpopularniejsze warianty słuchawek bezprzewodowych to douszne i dokanałowe – przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie. Sprawdzają się już nie tylko na zewnątrz, ale również podczas ćwiczeń w domu czy na siłowni.

  Z kolei jeśli chodzi o słuchawki nauszne bezprzewodowe, dzieli się je na trzy typy: otwarte, półotwarte i zamknięte. Otwarte pozwalają na przenikanie dźwięków z zewnątrz, otoczenie zaś słyszy dźwięki z słuchawek (właściwe dla biegaczy i rowerzystów), półotwarte są rozwiązaniem pośrednim, a zamknięte izolują całkowicie (dobre dla osób przebywających w domu lub innych bezpiecznych warunkach).

  Wybierz swoje ulubione słuchawki pod względem funkcjonalności i designu. Spraw, że komfort słuchania będzie lepszy niż kiedykolwiek!

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5587 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022