REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Beata Jałocha będzie jedną z dwóch reprezentantek Polski

  Beata Jałocha będzie jedną z dwóch reprezentantek Polski (www.sylwiagajewska.pl)

  REKLAMA

  Pierwsze wybory Miss Wheelchair World odbędą się na Ursynowie. Już 7 października w Arenie Ursynów pojawią się 24 piękności z całego świata. Powalczą o tytuł najatrakcyjniejszej kobiety na wózku. Wciąż można rezerwować bezpłatne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie!

  Piękności z Polski, Indii, Chile, Finlandii, Kanady, Meksyku czy USA - w Arenie Ursynów będziemy mogli uczestniczyć w pierwszych wyborach Miss Wheelchair World 2017. Spośród 24 pięknych kobiet wygra tylko jedna.

  - Doświadczenie zdobyte przy organizacji konkursu krajowego oraz posiadana wiedza na temat niepełnosprawności sprawiła, iż postanowiliśmy zorganizować ogólnoświatową edycję konkursu. Chcemy pokazać, że niepełnosprawność nie określa nas jako kobiet, a piękno nie ma barier - mówi Katarzyna Wojtaszek, prezes fundacji Jedyna Taka, organizator konkursu. 

  Wśród uczestniczek zobaczymy dwie reprezentantki Polski - Beatę Jałochę i Adriannę Zawadzińską. Konkurs ma zwrócić uwagę pracodawców i zachęcić ich do podejmowania współpracy z osobami z niepełnosprawnością. 

  Finałowej gali będzie towarzyszyć część artystyczna. Na ursynowskiej scenie wystąpi Monika Kuszyńska i zespół Sound'n'Grace, wykonujący muzykę gospel i funk. Goście będą mogli podziwiać popisy taneczne w wykonaniu sław z popularnego programu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami".

  Ruszył system bezpłatnej rezerwacji biletów na galę finałową Miss Wheelchair World 2017. Żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy wejść tutaj. Pamiętajmy, że liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

  Pierwsze wybory Miss Wheelchair World odbędą się już w najbliższą sobotę w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1201 sekundy
  REKLAMA