REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 kwietnia 2019, 14:54

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Makijaż permanentny ma za zadanie eksponować atuty urody, poprawiać ją i niwelować ewentualne defekty. Dzięki niemu można cieszyć się nie tylko wymarzoną estetyką twarzy, ale i efektami, które nie wymagają codziennego, czasochłonnego wykonywania makijażu. Niestety nie zawsze udaje się wybrać salon kosmetyczny i specjalistkę, która spełni nasze oczekiwania. Niekiedy efekty są wręcz karykaturalne, niepasujące do urody, a linie brwi czy ust poddawanych makijażowi permanentnemu, po prostu krzywe. Na tę okoliczność pojawia się laserowe usuwanie makijażu.

  Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu substancji barwiącej w warstwy skóry. Można liczyć na uzyskanie naturalnych efektów, które w zależności od typu cery, są w stanie utrzymać się nawet kilka lat. Jeśli jednak zabieg został źle wykonany, nie trzeba zmagać się z niesatysfakcjonującym efektem aż do momentu samoistnego złuszczenia barwnika wraz z naskórkiem. Na naturalną odnowę niestety nie ma również szans, jeśli pigment został wprowadzony zbyt głęboko. Ratunkiem staje się laserowe usuwanie makijażu.

  Jest to najnowocześniejsza metoda pozbywania się źle wykonanego makijażu permanentnego. Polega na przenikaniu światła lasera do naskórka i wnikania do skóry właściwej, a następnie rozbicia pigmentu na małe kawałki, kolejno wydaleniu z organizmu wraz z innymi, zbędnymi produktami przemiany materii. Pigment staje się z czasem coraz jaśniejszy, ostatecznie znika całkowicie.

  Atutem, jaki posiada laserowe usuwanie makijażu jest duża selektywność. Destrukcyjne działanie impulsu odbywa się bowiem tylko względem pigmentu. Wysoka jakość laserów, właściwa wiedza i fachowość podczas przeprowadzanych zabiegów, to konieczność, by uzyskać właściwe efekty. Można być ich pewnym korzystając z oferty https://www.naturalnypermanentny.pl/. Specjaliści z doświadczeniem, najwyższej jakości stosowane urządzenia, to tylko część z atutów. Można liczyć na skuteczność w działaniu i profesjonalnie przeprowadzane zabiegi.

  Artykuł załadowany: 0.1564 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO