REKLAMAA1 AUTO WIMAR 02.03.2021 - 01.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 grudnia 2018, 16:26

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jeżeli naprawdę zależy nam na poznaniu serca miasta, jego pierwotnego układu urbanistycznego, sieci staromiejskich uliczek. Jeżeli chcemy poczuć jego tętno i choć przez chwilę wędrować utartymi szlakami stałych mieszkańców, warto wynająć pokój w najlepszym hotelu w mieście, zostawić samochód na hotelowym parkingu i udać się pieszo na zwiedzanie najbliżej okolicy. Komfortowy hotel w centrum miasta zawsze jest optymalnym rozwiązaniem, jeśli nie jesteśmy w Lublinie jedynie przejazdem, a świadomie wybraliśmy to właśnie miasto jako cel naszej weekendowej czy wakacyjnej wyprawy. Wybierając hotel Hampton by Hilton w Lublinie, wybieramy komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię, kompleksowo wyposażoną salę fitness oraz bliskie sąsiedztwo lubelskiej starówki.

  Wyłącz napięcie, włącz zasilanie

  Nie bez powodu Lubelszczyzna reklamuje się sloganem „Wyłącz napięcie, włącz zasilanie”. Stolica regionu, obchodząca w 2107 roku 700-lecie swojego istnienia, to miasto leżące na pograniczu wielu kultur. Turyści przybywają tu, żeby poczuć niepowtarzalny klimat i naładować akumulatory. Spróbować tradycyjnych cebularzy, śledzić wpływy tego wielokulturowego i wieloreligijnego bogactwa, przespacerować się trasami Lublina Jagiellońskiego i Żydowskiego. Żeby taka wyprawa była owocna i logistycznie nieskomplikowana, warto rozważyć tylko te noclegi w centrum Lublina, które uczynią nasz pobyt maksymalnie komfortowym. Kiedy przyjdzie nam ochota oglądać miasto mocą – a naprawdę warto – nocleg w ścisłym centrum będzie działał dodatkowo motywująco. Nie będziemy szukać wymówek, by zostać w hotelu, jeśli wyjście z niego będzie wiązało się z niemal natychmiastowym wejściem w uliczki starego miasta, pełne klimatycznych kawiarenek i pięknych zabytków.

  Mariaż tradycji z nowoczesnością

  Hotel Hampton by Hilton to o pierwszy w Lublinie i piąty w Polsce obiekt, należący do renomowanej i rozpoznawalnej na całym świecie prestiżowej sieci. Jeśli szukamy komfortowych noclegów dla siebie i swojej rodziny, możemy rezerwować pokoje w ciemno – we wszystkich hotelach sieci obowiązują te same wysokie standardy. Kto raz miał do czynienia z siecią Hilton, ten wie, że bez względu na miejsce usytuowania, goście traktowani są tu po królewsku, a przyjazny i w pełni profesjonalny personel pomaga stworzyć wyjątkowo dobry klimat. Lubelski Hampton stawia na udany mariaż tradycji z nowoczesnością. Baza noclegowa oraz cała infrastruktura hotelu jest na wskroś nowoczesna. To 121 przestronnych pokoi, które zostały komfortowo wyposażone m. in. w wygodne łóżka, nowoczesną łazienkę, klimatyzację, sejf, żelazko i deskę do prasowania. Kuchnia natomiast nie ucieka się wyłącznie do ogólnoeuropejskich, kontynentalnych rozwiązań. W wyjątkowy sposób łączy się w niej tradycyjne smaki Lubelszczyzny z nowoczesnymi trendami i kuchniami świata. To jeszcze jeden dowód na to, że Lublin dobrze się czuje i świetnie funkcjonuje jako miasto na pograniczu kultur.

  Hilton – ta nazwa zobowiązuje

  Sieć Hilton to lata tradycji, dobrych praktyk oraz wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów. Komfortowy hotel w centrum Lublina pracuje więc w oparciu o takie same standardy jak każdy inny obiekt sieci. Jeśli choć raz byli Państwo gośćmi Hiltona w dowolnej części Europy, wiedzą doskonale, że nocleg tutaj należy do prawdziwych przyjemności. Wszystkie udogodnienia gwarantowane są naszą stuprocentową satysfakcją (100% Satisfaction Guarantee™). Warto pamiętać, że korzystając z noclegów w jednej z czternastu marek hoteli w sieci Hilton zdobywa się punkty programu Hilton Honors, które zapewnią darmowe noclegi i wiele innych korzyści. Punkty zamienić można na niezapomniane podróże, noclegi w hotelach i ośrodkach na całym świecie - w ponad 5 000 lokalizacji w 100 krajach.

  Dodatkowo Hotele Hampton wypracowały własną wizję opieki nad Gośćmi. Zasada Hamptonality – jak ją nazwaliśmy – zakłada, że każdy, kto przybywa do Hotelu Hampton ma się poczuć po prostu szczęśliwy. Ważna jest dla nas empatia, autentyczność i troska o każdego Gościa w każdym aspekcie.

  Hilton – ta nazwa zobowiązuje. Od dziś także lubelską załogę hotelu Hampton, z którego Goście mają zaledwie 15 minut spacerem na lubelskie Stare Miasto i wszystkie jego atrakcje, a dojazd do pobliskiego portu lotniczego zajmuje jedynie około 20 minut. Szukając noclegu w centrum Lublina, postawmy na Hotel Hampton by Hilton – obiekt godny najwyższego zaufania, do którego na pewno będziemy powracać, kiedy znów zamarzy nam się wyłączenie napięcia i włączenie zasilania.

  Artykuł załadowany: 0.2677 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021