REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Na Dereniowej przy Gandhi trwa przebudowa wodociągu. Piesi narzekają na utrudnienia. - Kiedy to się wreszcie skończy? - dopytują.

  Roboty rozpoczęły się kilka tygodni temu i wciąż się nie zakończyły. Wodociągi najpierw zrobiły wyrwę w asfalcie w poprzek ulicy Dereniowej, później prace rozszerzyły się na chodnik przy hali sportowej UCSiR i Szkole Podstawowej nr 310.

  - Na dodatek, od niedawna remontują przystanek autobusowy, więc przejście chodnikiem od przejścia dla pieszych przez ul. Gandhi jest całkowicie zagrodzone, a do przystanku tymczasowego nie ma jak dojść, tylko ulicą - skarżą się piesi.

  Wodociągowcy zostawili wąską kładkę, którą osoby starsze czy rodzice z wózkami dziecięcymi pokonają z wielką trudnością. W ostatnich dniach nawet dojście do niej zostało zablokowane. I ludzie omijają remontowany przystanek, idąc obrzeżem ulicy.

  MPWiK przyznaje, że przebudowa ok. 700 metrów sieci wodociągowej w rejonie Hawajskiej jest uciążliwa. I nie ma dobrych informacji. Roboty szybko się nie zakończą, bo prace obu miejskich spółek "niespodziewanie" się ze sobą spotkały.

  - Szacowany termin zakończenia ogółu prac przewidzianych w kontrakcie to koniec października - informuje Marta Pytkowska z miejskich wodociągów. Prace ziemne moga się zakończyć wcześniej, w zależności od zakończenia przebudowy przystanku. A ta - jak nas poinformowały ekipy remontowe - potrwa jeszcze około tygodnia.

  MPWiK przeprasza mieszkańców za utrudnienia i apeluje o cierpliwość. - Ze względu na lokalizację przewodu – w gęsto zabudowanym terenie, jakim jest osiedle mieszkaniowe przy ul. Hawajskiej – jest to przedsięwzięcie skomplikowane oraz czasochłonne. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość oraz cierpliwość – prowadzone przez naszą spółkę prace są niezbędne w celu poprawy niezawodności pracy sieci oraz zapewnienia niezakłóconych dostaw wysokiej jakości wody - dodaje rzeczniczka przedsiębiorstwa.

  Pozostaje jednak pytanie o koordynację prac w mieście. Zarówno wodociągi jak i Zarząd Transportu Miejskiego to jednostki należące do miasta. Dlaczego rozpoczynają prace w jednym czasie, utrudniając je sobie i powodując jeszcze większy, niż to akceptowalne, bałagan dla pieszych?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 7 5 miesięcy temu

   Koordynacja tam gdzie zawsze... To nie słoiki organizują, to stara kadra sabotażystów. Najważniejsze są szlaki komunikacyjne i to jest cel dywersantów. Wszystkie roboty organizują zgodnie z maksymą: największe koszty, największe utrudnienia (niech motłoch cierpi w korkach, wykrotach, potyka się o słupki, łańcuchy), jak najmniejszy pożytek (najlepiej aby szkoda wyszła).

   Edytowany: 5 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olo 6 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Koordynacja, to pojęcie nieznane słoikom z ursynowskiego Ratusza. Na wsi było tylko jedno przejście dla pieszych. Przed domem sołtysa.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~spokojny 5 6 miesięcy temu

   sezon ogórkowy :) lepiej byłoby, aby prace było prowadzone oddzielnie i dwa razy utrudnienia?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ikiv 4 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Czego się dziwicie przecież to WARSZAWKA.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~martio 3 6 miesięcy temuocena: 100% 

   jesli sluzby panstwowe nie potrafia sie dogadac i potrzebuja koordynatora to dlaczego nie powolano takiego koordynatora d/s budownictwa i remontu drog?

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lola 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

   No tak - bo nie mieli kiedy tego robić tylko jak kopią tunel i rozkopali ul.Rosoła... Niedługo to w ogóle nie wydostaniemy się z Natolina... Dramat....

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~malgosia1973 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Oj, nic takiego. Zwolni się służącą i sprzeda kozę, znowu wszyscy będą zadowoleni.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3914 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020