REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2019, 11:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Firmy transportowe wymagają konkretnych powierzchni, które mogą wykorzystywać jako garaże, hale serwisowe i magazyny. Warto więc wybrać właściwy budulec - taki, który w pełni zaspokoi potrzeby transportu.

  Powierzchnia z możliwością rozbudowy

  Firmy transportowe i logistyczne mają różne potrzeby w zależności od etapu rozwoju, na którym się znajdują, a nawet od sezonu. W związku z tym inwestorzy często muszą brać pod uwagę potrzebę ewentualnej rozbudowy. Tego typu możliwość dają natomiast konstrukcje stalowe.

  Obiekty oparte na tego typu konstrukcji zbudowane zostały modułowo. Polega to na tym, że w trakcie prac łączy się ze sobą wcześniej stworzone prefabrykaty. Technologie w nich użyte są dość skomplikowane, lecz gdyby je do czegoś porównać, należałoby posłużyć się przykładem składania dziecięcych klocków.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu prace budowlane przebiegają niezwykle sprawnie, ale jego największą zaletą jest właśnie łatwa możliwość rozbudowy. Potrzebujesz nowego zaplecza? Planujesz zakup kolejnej ciężarówki? Jeśli wybierzesz konstrukcję stalową, brak powierzchni nie będzie problemem.

  Duża funkcjonalność

  Hale transportowe mają różne przeznaczenia, a ich budowa różni się w zależności od potrzeb. Projekt powinien być więc dostosowany pod konkretną inwestycję. Niemniej, ważne jest również to, aby jednocześnie budynek dawał możliwość dostosowania obiektu do nowych funkcji.

  W przypadku hal murowanych, które już wychodzą z użycia, jest to dość problematyczne, ponieważ wymaga ingerencji w konstrukcję. Każdy budowlaniec wie, że to ryzykowny interes. Zupełnie inaczej wygląda sprawa, gdy mowa o hali logistycznej zrobionej ze stali.

  Technologie prefabrykowanych obiektów znacznie ułatwiają konfigurację hal. Montaż ramp, doków załadunkowych i innych fachowych rozwiązań przebiega właściwie bezproblemowo. Ponadto tego typu inwestycje nie wiążą się z żadnym ryzykiem.

  Hala logistyczna dobrze i tanio?

  Nie każdy przedsiębiorca jest w na tyle komfortowej sytuacji, że nie musi przejmować się kosztami inwestycji. Dlatego kolejnym ważnym aspektem, który trzeba brać pod uwagę przy planowaniu hali do usług transportowych, jest właśnie cena.

  Wbrew pozorom połączenie “szybko i tanio” nie jest mrzonką. Taką możliwość dają hale stalowe firmy Commercecon. Są stawiane przez doświadczonych profesjonalistów, którzy zdają sobie sprawę z tego, że projekt powinien być dopasowany zarówno do potrzeb przedsiębiorcy, jak i jego budżetu.

  Pamiętaj też o tym, aby wybrać firmę, która ma doświadczenie nie tylko w budowie hal logistycznych. Wówczas wachlarz znanych jej rozwiązań jest znacznie szerszy.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3111 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019