REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 grudnia 2021, 18:41

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Kiedy udajemy się w miejsce publiczne, na imprezę w plenerze, na plażę, do parku czy na kemping, to nie myślimy o dostępie to toalety. A na pewno nie jest to nasza pierwsza myśl. Jednak ciężko wyobrazić sobie, że w danej lokalizacji brakuje dostępu do WC. Są takie miejsca, w których nie tylko jest to potrzebne, ale i konieczne – z perspektywy prawa. Nie zawsze można wybudować węzeł sanitarny, czy podłączyć toaletę do kanalizacji. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są toalety przenośne na wynajem. Poznaj ich zastosowanie, funkcjonalne udogodnienia i dowiedz się, gdzie mogą się przydać.

  Toaleta przenośna a przepisy prawa

  Każdy pracownik powinien mieć dostęp do toalety. Takie samo prawo dotyczy klientów. W planach budowy budynku musi być uwzględnione miejsce na toaletę. Niezależnie czy jest to szkoła, biuro, usługi, poczta. Nawet w sklepie. Dotyczy to także transportu. Dodatkowo toaleta musi spełniać szczegółowe warunki higieniczno-sanitarne wynikające z przepisów BHP. Konieczna jest także toaleta na budowie. Przepisy prawa są w tym przypadku uregulowane.

  Toalety przenośne na budowie

  Toaleta na budowie nie musi być podłączona do kanalizacji, jeśli prace odbywają się na terenie otwartym nie więcej, niż 3 miesiące. Wtedy możemy zastosować ubikacje mobilne. Niekoniecznie musimy dokonywać zakupu toalet. Najlepszym rozwiązaniem jest ich wynajem. Jeżeli zależy nam na jakości produktu i ubezpieczeniu od kradzieży, to warto skorzystać z oferty mToilet. Pamiętaj, że toalety nie mogą być one oddalone powyżej 75 metrów od prac budowlanych. Toalety na placach budowy muszą spełniać określone warunki. Między innymi muszą być szczelne, mieć bezodpływowe zbiorniki na wodę i fekalia.  Konieczna jest wentylacja, oświetlenie i papier toaletowy. Niezbędne jest zachowanie czystości. Toaleta na budowę może być damsko-męska, ale koniecznie zamykana.

  Gdzie jeszcze sprawdzą się przenośne toalety?

  Przenośne toalety sprawdzą się nie tylko na placach budowy. Jeśli organizujemy koncert, festiwal np. food truck to warto zapewnić dostęp do nawet kilku toalet. Jest to z korzyścią dla klienta i usługodawcy. To komfort, dobry wizerunek i zachowanie czystości w obrębie miejsca. Na imprezach masowych jest bardzo dużo osób, które bardzo często spożywają jedzenie i napoje. Jeśli chcemy, żeby po chwili nie udali się do domu – zapewnijmy im dostęp do toalet przenośnych. To produkty, które powinny znaleźć się także w parkach, czy plażach publicznych. Wielu z nas posiada działki rekreacyjne, na których nie ma ogólnego dostępu do ubikacji. Jeśli chcesz poczytać o najlepszym rozwiązaniu dostosowanym do danego miejsca wejdź na wykonczony.pl, znajdziesz tam szereg pomocnych artykułów.

  Możliwości przenośnych toalet

  Toalety przenośne to najlepszy wybór w sytuacji, kiedy nie ma dostępu do szamba czy kanalizacji, a musimy zapewnić zaplecze sanitarne. Obecnie asortyment toalet mobilnych jest bardzo szeroki, a jakość produktów na najwyższym poziomie. Każdy klient dopasuje WC do swoich wymagań, nie tylko względem wyposażenia, ale i udogodnień. Na rynku dostępne są toalety przenośne dla osób niepełnosprawnych dostosowane do wózków inwalidzkich. Duże i przestronne wnętrze wyposażone w poręcze, które ułatwiają poruszanie. Są także toalety przenośne z umywalką i czystą wodą, to element, który zwiększa funkcjonalność i higienę.

  Dodatkowe rozwiązania

  Możliwości toalet to nie tylko umywalka czy deska sedesowa. Toalety przenośne posiadają uchwyty dla dźwigów, dzięki czemu ich transport nie stanowi problemu. Mogą posiadać oświetlenie LED. Białe ściany i podwójny dach powoduje, że kabina nie nagrzewa się latem, a antypoślizgowa podłoga zapewnia bezpieczeństwo. Niektóre toalety wyposażone są w lustro, pisuar, wieszak na ubrania czy podajnik na 2 rolki papieru. Wszystko zależy od naszej preferencji.

  Artykuł załadowany: 0.3824 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022