REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wypadek na Ursynowie. Policja apeluje o ostrożność

  Wypadek na Ursynowie. Policja apeluje o ostrożność (SK)

  REKLAMA

  Dwa auta zderzyły się przed 10:00 przy skrzyżowaniu ulic Rosoła i Ciszewskiego. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja i pogotowie. Jeden z kierowców skarżył się na ból głowy. Po przebadaniu przez zespół medyczny został przewieziony do szpitala.

  - Nasze działania polegały na odłączeniu akumulatorów i zabezpieczeniu wyciekających z pojazdów płynów - relacjonuje Haloursynow.pl Michał Konopka ze straży pożarnej.

  Policja przestrzega. Przy ładnej pogodzie, takiej jak dziś trzeba uważać, bo wtedy paradoksalnie często dochodzi do wypadków i kolizji.

  - Mimo pięknej pogody powinniśmy zachować szczególną ostrożność kierując autem. Takie warunki powodują, że jesteśmy bardziej zrelaksowani i czasami tracimy czujność - mówi Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.

  Policja przestrzega też przed wsiadaniem do auta po alkoholu. Swoją trzeźwość kierowcy, bez żadnych konsekwencji, mogą sprawdzić na komisariacie przy ulicy Janowskiego 7.

  Policja rozpoczęła też wzmożone kontrole

  W ramach akcji „Bezpieczny Weekend” patrole ruchu drogowego pojawiły się zarówno na trasach wyjazdowych z Warszawy, jak również w rejonie centrów handlowych. Tam szczególną uwagę policjanci zwracają na bezpieczeństwo pieszych.

  Policjanci sprawdzają także trzeźwość kierowców. Wzmożone kontrole będą prowadzone aż do Nowego Roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1312 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018