REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 października 2018, 19:10 komentarzy 35

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (AŁ)

  Około 18:30, w alei KEN przy stacji metra Ursynów samochód osobowy zderzył się z rowerzystą. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Policja ustala szczegóły tego zdarzenia.

  Do wypadku doszło przy skrzyżowaniu alei Komisji Edukacji Narodowej i ul. Surowieckiego/Bartóka, w rejonie przejścia dla pieszych, na którym nie ma przejazdu rowerowego. Kierowca Renault z nieznanych przyczyn uderzył w rowerzystę. Policjanci są na miejscu i ustalają przyczyny tego wypadku. 

  Na miejscu wezwano również karetkę pogotowia. Potrącony rowerzysta został przewieziony do szpitala.

  - Obaj kierowcy, zarówno Renault, jak i jednoślada byli trzeźwi. Wszczęte zostało dochodzenie w sprawie okoliczności tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 47

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 8
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 16
   BRAK SŁÓW

  35Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~newtonka 35 ponad rok temuocena: 100% 

   Samochodów jest za dużo, rowerzystów jest za dużo i ludzi jest za dużo . Dlatego od czasu do czasu się zderzają i są wypadki. I to jest prawo fizyki.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rumcajs 34 ponad rok temuocena: 86% 

   Spokojnie, przyjedzie wiecej tych sniadych, bedzie wojna dwoch cywilizacji i potem ludzi znowu bedzie mniej.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~obserwator 33 ponad rok temuocena: 100% 

   Dementuję. Byłam tam na miejscu po wypadku i w wypadku nie brał udział rowerzysta. Samochód srebrny uderzył w stojący przed wejściem na pasach samochód ten ciemny. Po prostu ludzie się zatrzymywali - kładąc min rowery i mogło to tak wyglądać. Pogotowie zabrało do szpitala pasażerkę samochodu, który został poszkodowany i do innego szpitala jej 2,5 letnie dziecko, które było z tylu samochodu w foteliku. Osoby, które widziały ten wypadek proszone są o kontakt: szukam2018(a)op.pl

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 32 ponad rok temuocena: 33% 

   Nie przeszkadzało to domorosłym detektywom dojść do konkluzji jedynych słusznych o winie rowerzysty... Ludzie! Jak następnym razem, dajmy na to, będzie lądował awaryjnie samolot na Okęciu, to też przez rowerzystę? Szkoda, że niektórym kierownica przysłania drugiego człowieka... Dodam, że niektórym rowerzystom też przysłania (może dzwonek...)... Takie są chyba póki co reguły wilczego młodego polskiego kapitalizmu... Musimy dojrzeć do wielu rzeczy, do których Zachód dawno dojrzał, bo nie mieli "szczęścia" w postaci blisko 50 lat komuny... Pozdrawiam!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 31 ponad rok temuocena: 20% 

   Eeeee tam ;););) prawda MUSI być tylko jedna... To był rowerzysta gigant (prawdziwe zło wcielone ;))! Zmasakrował Avensisa oszczędzając przednią szybę a potem rykoszetem uderzył w prawy tylny róg Koleosa. Zapewne jechał bez świateł, karty rowerowej, wykupionej polisy AC i ważnego paszportu polsatu. W historii brakuje jeszcze staruszki z balkonikiem, która doznała zawału serca na widok kasku na głowie i obściślaczków na udach. To jest news pasujący do światopoglądu spostrzegawczych, uciśnionych przez lobby rowerowe, zapewne bardzo uważnie i bezpiecznie prowadzących na co dzień auta użytkowników dróg.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wał Kuski 30 ponad rok temuocena: 69% 

   O, pedalarz-dowcipasek :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 29 ponad rok temuocena: 10% 

   UUUU... pedalarze, wszędzie pedalarze...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wał Kuski 28 ponad rok temuocena: 86% 

   Wcale nie wszędzie. Od początku października jakby ich mniej. :-) A przecież wciąż ciepło

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 27 ponad rok temu

   To fakt, za to od początku października jakiś większy tłok na jezdniach się zrobił...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 26 ponad rok temuocena: 40% 

   Widocznie lepiej stać samochodem, jak jechać rowerem ;-) I wilczym okiem spoglądać zza kierownicy na innych uczestników ruchu... Jedno jest pewne: zarówno wśród kierowców, jak i rowerzystów, i pieszych, są ludzie i taborety. Spotykam codziennie i takich, i takich. Oczywiste, że taboret zapadnie w pamięć na dłużej, niż człowiek. Jednak ważne by pamiętać, że są też życzliwi, niezależnie od środka transportu. Pozdrawiam wszystkich życzliwych! :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bogna 25 ponad rok temuocena: 100% 

   Ciekawe czy rowerzysta miał światło???? Jak widzę, że rodzinka jedzie po zmroku z małymi dziećmi bez oświetlenia to pytam gdzie rozum, gdzie??????

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 24 ponad rok temuocena: 64% 

   Mnie,jako rowerzystę od wieeelu lat ,osobiście ,wkurzają, ci ślepi i zaślepieni jeżdżący rowerami bez żadnego oświetlenia!!!To są ludzie bez wyobrażni, nie szanujący swojego życia i zdrowia a przysparzający kłopotów innym,w razie kolizji.Takim to ja sam, z czystym sumieniem, pisałbym mandaty !!!!Tym jeżdżącym i ślipiającym jednocześnie w ekraniki, w szpileczkach i w długich płaszczykach pod parasolkami. także mandaty!!Ponieważ jest to prowokowanie do wypadku!! Zanim wsiądzie się na lub do jakiegoś pojazdu ,trzeba nauczyć się przepisów! Jedynie ,brak ośrodków doszkalających,jest bardzo poważnym brakiem w cyklu doszkalania się przyszłych zmechanizowanych!! AAAle to wszystko są nawyki pieszych,nie przystosowujących się do jeżdżenia pojazdami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AZX 23 ponad rok temuocena: 67% 

   Widzę że kolega to wszechwiedzący jest. Pod każdym postem odpisze tak aby prawda była po jedynie słusznej stronie czyli rowerzystów. Kierowcy są ble a rowerzystów trzeba ewentualnie edukować - no ale nie ma gdzie. Otóż szanowny Konradzie większość rowerzystów ma prawo jazdy a więc przepisy zna. I co? Kogo chcesz edukować jeśli w większości znając przepisy ludzie mają je w d... Więcej mandatów, możliwości zidentyfikowania rowerzysty i obowiązkowe OC to będzie jedyny bat na łamanie przepisów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 22 ponad rok temuocena: 13% 

   doAZX, podobnie jak i piesi powinni posiadać obowiązkowe ubezpieczenia.Też powodują wypadki, uszkadzają pojazdy,przez swoją głupotę. Także uciekają z miejsca przestępstwa czy przekroczenia przepisów. Powinni także nosić tablice rejestracyjne.A do kogo masz pretensje,że ktoś zna przepisy i ich nie przestrzega?Ci rowerzyści to są przecież piesi,wsiadający na rowery czy do samochodów.I jako piesi nie przestrzegali przepisów,tak i jako kierujący czymkolwiek też ich nie przestrzegają.A dlatego że w dzieciństwie,w domu, nie nauczono ich przestrzegania przepisów,żeby nie stresować takimi wymaganiami,.Mam już tyle lat doświadczenia i obserwacji.ale nie jestem wszystko wiedzący.Po prostu to są wnioski z przeżytych lat.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lukasz436 21 ponad rok temuocena: 90% 

   Lepiej schodzić z roweru tam gdzie nie ma przejazdu. Osobiście nie ryzykuje. Dłużej się wcale nie jedzie do celu ponieważ ściezek coraz więcej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 20 ponad rok temuocena: 18% 

   na działkę wieziesz rower na samochodzie, na przejazdach schodzisz z roweru, rower podwozisz komunikacją,koło domu nie jedziesz bo ciemno, To kiedy jedziesz tym swoim bolidem?!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~olo 19 ponad rok temuocena: 100% 

   "Lepiej schodzić z roweru tam gdzie nie ma przejazdu" - MASZ TAKI OBOWIĄZEK, a nie że "lepiej".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wyścigi tylko na Służewcu! 18 ponad rok temuocena: 52% 

   Zgłaszam pytanie do debaty na Ursynowie: który z kandydatów zainstaluje spowalniacze na ścieżce rowerowej w al. KEN?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 17 ponad rok temuocena: 33% 

   czy ty jesteś krewnym ,tej pani radnej ,też z Ursynowa?Bo masz taki sam poroniony pomysł z tymi spowalniaczami!Będziesz płacił odszkodowania rowerzystom połamanym na spowalniaczach?To ja będę jednym z pierwszych! do twojej kasy.A poza tym wygoniłoby to rowerzystów z powrotem na chodniki.Jak ktoś ,jako pieszy, za młodu, nie nauczył się szacunku do przepisów i ich przestrzegania,to jako dorosły ,zmechanizowany nie będzie ich przestrzegał!!!A gdzie są są jakieś ośrodki szkoleniowe dla rowerzystów???Wymagając przestrzegania przepisów, trzeba najpierw nauczyć tych przepisów!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rolo 16 ponad rok temuocena: 33% 

   wystarczy ze masz spowalniacz na mozgu zamontowany

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~no rower 15 ponad rok temuocena: 71% 

   Obok jest droga dla rowerów, ale bufonów na dwóch kołach mało to obchodzi...oni zawsze i wszedzie maja pierwszeństwo... do pierwszego potrącenia

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MM 14 ponad rok temuocena: 80% 

   A gdzie to Renault z wypadku, bo na zdjęciu widzę toyote, a drugi pojazd to tez nie Renault

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 13 ponad rok temuocena: 100% 

   Na miłośników przytulania się do zderzaków poprzedzających ich pojazdów można liczyć przez okrąglutki rok.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wał Kuski 12 ponad rok temuocena: 64% 

   A myślałem, że z początkiem października pedalarze zapadli w sen zimowy.....

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 11 ponad rok temuocena: 27% 

   Błyskotliwy komentarz. Podziwiam elokwencję i przenikliwość.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wał Kuski 10 ponad rok temuocena: 80% 

   Dziekuję za słowa uznania, ale obserwacja rzeczywistości i wyciąganie wniosków nie wymaga wcale wielkiej przenikliwości. Spróbuj kiedyś sam, na pewno się uda :-) Pzdr.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 9 ponad rok temuocena: 33% 

   Mądrego to zawsze warto posłuchać/poczytać... Jednak chyba się nie odważę, gdzież mi tam do PANA :-) Pozdrawiam i poprzestaję na prostym PEDAŁOWANIU.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wał Kuski 8 ponad rok temuocena: 83% 

   "poprzestaję na prostym PEDAŁOWANIU" Oby tylko z tym nie przesadzić :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 7 ponad rok temuocena: 100% 

   Bardzo dziękuję za troskę. Każdą tego typu mądrą radę przyjmuję. W końcu, jak się uczyć, to od mądrzejszego!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc 6 ponad rok temuocena: 75% 

   To wgląda raczej na to, że kierowca toyoty wjechał tył suva, który gwałtownie zahamował przed rowerzystą. Pytanie tylko, co na przejściu dla pieszych, prawdopodobnie na czerwonym świetle robił człowiek na rowerze...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 5 ponad rok temuocena: 36% 

   widzę że jesteś specem od mniemanologii, wymyślania prawdopodobieństwa.To jest zwykłe rozsiewanie plotek.Nie byłem tam, nie widziałem tego, ale prawdopodobnie ,domyślam się, wiem że tak było.Tak samo jak z filmem Kler, nie oglądałam(em),ale skrytykuję!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Monk 4 ponad rok temuocena: 75% 

   Zaraz, zaraz jeżeli to są zdjęcia z wypadku to ile tych samochodów uderzyło w rowerzystę jadącego po pasach? Suv dostał w tył przez jadącego rowerzystę czy rowerzysta zmasakrował przód srebrnego sedana? Może oba???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~..Irys.. 3 ponad rok temuocena: 76% 

   rowerzyści to niech się nauczą, że chodniki są dla pieszych, a nie dla rowerzystów, jadą szybko i piesi muszą uciekać z chodnika. koniec tego dobrego. to rowerzysta ma się dostosować i zwolnić, a najlepiej niech prowadzi rower jak nie umie jeździć wolno.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sdf 2 ponad rok temuocena: 34% 

   A piesi niech się nauczą rozglądać przechodząc przez ścieżki rowerowe i niech mają w pamięci , że ścieżki rowerowe to nie chodnik! Ogólnie to znów święta woja się tworzy - może po prostu niech każdy szanuje drugiego i jeździ/chodzi ostrożnie a wszyscy bezpiecznie dotrzemy do domu ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konrad 1 ponad rok temuocena: 60% 

   to slogany, wymyśl coś nowego.Jak rowerzysta będzie prowadził swój bolid,to będziesz zrzędził że zajmuje za dużo miejsca.Wypożyczalnie rowerów zaoferowały masę pojazdów,Ale zapomniano o podstawach!! Nauczenia pieszych,wsiadających na rowery,nowych przepisów,obowiązujących ich jako rowerzystów.Gdzie jest jakiś ośrodek szkolący przyszłych rowerzystów??Jest jakiś w stolicy? Nie nauczysz się wszystkiego ,teoretycznie, z netu!!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3109 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020