REKLAMAA1-PrzedszkoleEDULICA-24-01----24-02-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 sierpnia 2019, 11:47

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Fabrycznie nowa altana ogrodowa nie jest obiektem, z którego można korzystać na wiele sposobów. Po jej zmontowaniu w ogrodzie, okazuje się, że gwarantuje jedynie zadaszenie, a więc ochronę przed słońcem czy deszczem. Dla domowników to jednak trochę za mało – a co z wyposażeniem altanki z drewna? No właśnie… Jeśli zdarzyło wam się utopić większość budżetu w altankę ogrodową, to nie załamujcie rąk. Oto kilka propozycji, które w budżetowy sposób sprawią, że altana drewniana będzie funkcjonalna i estetyczna zarazem.

  Zamiast standardowych mebli, kącik do relaksu w drewnianej altanie?

  Kto powiedział, że wyposażenie altany ogrodowej musi zawierać ten sam szablon: ławki i stoły, ewentualnie drewniane krzesła? W miłym, relaksującym cieniu można przecież jeszcze bardziej oddać się lenistwu, np. na leżaku. Ogród z altaną to miejsce, w którym się wypoczywa, więc zastąpienie zwykłych, kanciastych mebli, wygodnymi leżakami nie będzie wcale takim złym pomysłem. Za dobry leżak do altanki drewnianej, z regulowaną wysokością i jakościowym oparciem zapłacimy jedynie około 100 zł. Pomiędzy dwa lub trzy leżaki możemy wcisnąć stolik drewniany, wykonany ze starej skrzynki na owoce lub europalety, na którym można położyć coś do zjedzenia czy drinka. Altanka niczym z miejskiej plaży? Czemu nie!

  Zobacz również Altany ogrodowe - wyprzedaże 2019

  Meble ogrodowe z rattanu – jak zrobić altankę ogrodową w stylu Przeminęło z Wiatrem?

  Styl rustykalny, przywodzący na myśl farmerski, sielski klimat rodem z amerykańskiej epopei okresu wojny secesyjnej, to coś, co zawsze doskonale wygląda w ogrodzie. Altana z drewna, wyposażona w rattanowe meble ogrodowe, białe poduszki i pledy, a także wiklinowy, niski stolik z miedzianą latarenką, wzorowaną na ówczesne lampy naftowe – to przepis na niedrogą aranżację, która zachwyci domowników oraz Twoich gości. Za około 450 zł można już dzisiaj kupić komplet trzech krzeseł oraz stolik z rattanu. Wcale wygodny zestaw – może nie najemy się przy nim równie wygodnie jak w jadalni, ale z dużą przyjemnością można tutaj wypić kawę, poczytać książkę czy pobawić się z dziećmi.

  Altany drewniane z hamakiem brazylijskim – pokochasz to od pierwszej minuty!

  Uroczy i zaskakująco niedrogi dodatek, który pozwoli nam zagospodarować fajnie przestrzeń pod zadaszeniem altany ogrodowej jest hamak brazylijski. Często spotykamy go na tarasach czy werandach domów jednorodzinnych, rzadziej zaś na altanach ogrodowych. W typowym wykorzystaniu wymaga on stojaka, swoistego wysięgnika, na którym jest montowany. W altance drewnianej można go wygodnie podwiesić pod dach. Hamak brazylijski robi świetne wrażenie wizualne – jest jak gniazdo, do którego wygodnie można wskoczyć i poczytać książkę, popracować na laptopie czy po prostu oddać się poobiedniej drzemce. Altanki ogrodowe kwadratowe lub okrągłe o niewielkich wymiarach najlepiej pasują do takiej aranżacji z hamakiem. W sklepach online znajdziecie bardzo ładne wzory za nieco ponad 70 zł. Niedrogo, prawda?

  Artykuł załadowany: 0.1853 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020