REKLAMAA1 OXILIA 01.07.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 września 2018, 14:43

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Młodzi ludzie często mają oryginalne oczekiwania wobec świata. I chociaż auto dla nastolatka nikogo już dziś nie dziwi, to jednak zdarzają się sytuacje, w których własne auto to za mało. I wtedy z pomocą przychodzi wypożyczalnia.

  Nastolatek nie wynajmie samochodu dla siebie

  Zgodnie z polskim prawem o prawo jazdy może ubiegać się już szesnastolatek. Jednak znowelizowane prawo odebrało możliwość zdobycia prawa jazdy kategorii B. O te może ubiegać się dopiero osiemnastolatek. I nawet jeśli uda mu się zdać egzamin i uzyskać stosowny dokument, nie wynajmie sobie samochodu. Dlaczego? W wypożyczalni Fleet Corp obowiązują jasne zasady: o wynajem auta może wystąpić osoba, która ukończyła 21 lat i posiada prawo jazdy minimum dwa lata. Co nie znaczy, że młode osoby nie mają potrzeby interesować się wypożyczalniami samochodów.

  Zamiast limuzyny

  Zdarzają się takie sytuacje, w których młody człowiek, wychodząc z domu, nie chce brać własnego samochodu, bo na przykład wie, że nie będzie miał gdzie zaparkować. Nie chce też, by rodzice podwieźli go swoim autem, bo w takiej sytuacji widzi okazję do zrobienia czegoś niespotykanego. Wypożyczenie eleganckiego samochodu, którym zostanie zawieziony w charakterze pasażera, to coraz częstszy kierunek działań wybierany przez osoby młode. Powodów jest kilka. Po pierwsze, chęć pokazania się (stać mnie, by wynająć auto na dwa dni), po drugie (bardzo kobiece) możliwość dobrania lakieru samochodu do kreacji wieczorowej (zdarza się częściej, niż można przypuszczać), po trzecie – auto z wypożyczalni jest zawsze w idealnym stanie, a z domowymi to różnie bywa. Czasem wśród młodych ludzi pojawia się moda na określoną markę samochodu, wtedy też wypożyczalnia może przyjść na ratunek.

  Osoba nastoletnia nie wypożyczy osobiście samochodu, ale może to zrobić na jej prośbę ktoś z rodziny lub znajomych. Musi tylko liczyć się z obowiązkiem bycia kierowcą.

  Wypożyczony jak własny?

  We Fleet Corp istnieją dwa podstawowe ograniczenia, które odróżniają własne auto od tego z wypożyczalni. Po pierwsze – niedozwolone jest przewożenie zwierząt. Taka opcja nie jest przewidziana nawet za dodatkową opłatą. Po drugie nie wolno holować innego samochodu ani ciągnąć przyczepy. Trzecie ograniczenie dla młodych ludzi nie będzie bardzo uciążliwe – samochodem z wypożyczalni można poruszać się po terenie Unii Europejskiej z wyjątkiem Rumunii. Wyjazd poza Unię jest absolutnie zakazany.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4253 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021