REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2020, 14:49

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zima to pora sprzyjająca kolizjom. Na drogach nie trudno o poślizg czy stłuczkę, szczególnie gdy nawierzchnia jest oblodzona, na drodze panuje duży ruch, a kierowca ma niewielki bagaż doświadczeń. Całkiem naturalne jest, że kierowcy mają obawy, jeśli przyjdzie im wypożyczyć samochód zimową porą. Czy są one jednak uzasadnione?

  Znakomita alternatywa

  Zima to okres ferii, kiedy wielu wraz z rodzinami udaje się na krótki wypoczynek. Popularne kierunki zazwyczaj obejmują tereny szczególnie ośnieżone, takie jak góry, jak również duże miasta. Niestety zimowe plany mogą zostać popsute w wyniku awarii samochodu, która może wiązać się z kilkudniowym pobytem pojazdu w warsztacie. Wynajem auta w takiej sytuacji to świetny pomysł na to, by nie rezygnować ze swoich planów i cieszyć się zimowym urlopem. Rozwiewając na wstępie największe obawy kierowców, warto nadmienić, że flota pojazdów z wypożyczalni jest doskonale przystosowana do każdych warunków panujących na drodze.

  Wystarczy chwila w nowym aucie

  Obawy związane z kierowaniem nieznanego pojazdu są w pełni uzasadnione. Na szczęście strach ma wielkie oczy tylko przez chwilę - kierowca już po kilku minutach jest w stanie sprawnie prowadzić pojazd, nabierając pewności siebie i ciesząc się z zimowej jazdy. Rodzinna podróż z pewnością przeminie w bezpiecznych i komfortowych warunkach, ponieważ auta z wypożyczalni posiadają szereg udogodnień, dzięki którym żaden kierowca nie zawaha się nawet pomyśleć, że w trakcie jazdy coś może pójść nie tak.

  Kierowco, bez obaw!

  Wielu kierowców czuje się onieśmielonych prowadzeniem samochodu w środku srogiej zimy. Dodatkowo odwagi odejmuje fakt, że podróż będzie odbywać się z jednego końca kraju na drugi. Personel wypożyczalni aut uspokaja wszystkich, gwarantując bezpieczną i wygodną jazdę. Wypożyczający nie musi obawiać się o stan techniczny pojazdu, ponieważ każdy samochód, który znajduje się w ofercie, posiada aktualny przegląd i jest całkowicie sprawne. Każdy samochód posiada opony zimowe, które zapewnią bezpieczną podróż, a dodatkowym udogodnieniem jest wspomaganie kierownicy, ułatwiające spędzenie wielu godzin za kółkiem.

  Dodatkowe funkcje w samochodzie

  Nowoczesna wypożyczalnia posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz pojazdów, pozwalający spełnić oczekiwania każdego z kierowców. Można be problemu znaleźć swój ulubiony model, który poprowadzi rodzinę bezpiecznie do celu. Wyposażenie pojazdu to kolejne ułatwienia i komfort jazdy. Wspomniane wcześniej wspomaganie kierownicy to tylko jedno z wielu udogodnień dla kierowcy. Pojazdy wyposażone są też w nawigację, nierzadko spotyka się również tempomat, podgrzewane fotele czy komputer pokładowy. Część modeli aut z wypożyczalni posiada pojemny bagażnik, który bez problemu pomieści walizki dla całej rodziny.

  Ogromną zaletą wypożyczalni jest istniejąca sieć punktów na terenie całej Polski. Można dzięki temu szybko i wygodnie wypożyczyć wybrany pojazd, by cieszyć się rodzinnym wyjazdem w środku zimy.

  Artykuł przygotowany z Express.pl - rent a car Warszawa.

  Artykuł załadowany: 0.1931 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020