REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Podróżowanie samolotem jest już dziś na porządku dziennym. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy po wylądowaniu potrzebujemy nadal pozostawać mobilni? Przecież nie możemy zabrać w podróż swojego samochodu. Często też mamy ze sobą spory bagaż, którego transport nastręczałby problemów. W takich momentach z pomocą przychodzi wypożyczalnia samochodów.

  Dlaczego warto wypożyczyć samochód po wylądowaniu?

  W wielu przypadkach lotniska ze zrozumiałych względów usytuowane są z dala od centrów miast, a nawet w sporej od nich odległości. Dlatego w pobliżu każdego z polskich lotnisk znajduje się wypożyczalnia samochodów Modlin nie jest tutaj wyjątkiem. Możliwość skorzystania z pożyczonego auta znacznie ułatwia wielu osobom funkcjonowanie w miejscu czasowego pobytu. Przede wszystkim nie wymaga to wysiłku, ponieważ formalności są ograniczone do niezbędnego minimum, a rezerwacji można dokonać telefonicznie lub przez Internet przez całą dobę. Auto może być podstawione w dowolnym miejscu i czasie, a odbiór i zwrot samochodu nie sprawia żadnych trudności. Flota pojazdów jest na tyle bogata, że każdy ma szansę wybrać auto optymalne do jego potrzeb – od niewielkiego samochodu miejskiego, po wieloosobowego i pakownego VAN-a.

  Jakie są zalety wynajmu krótkoterminowego?

  W sytuacji pobytu w podróży służbowej lub prywatnej najlepiej sprawdza się formuła wynajmu krótkoterminowego. Ma ona wiele zalet, które sprawiają, że taka oferta staje się coraz popularniejsza. Przede wszystkim wypożyczenie auta na dobę lub kilka dni daje spore oszczędności. Warunki wynajmu są jasne i nie zawierają żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. Klient nie musi się martwić opłatami związanymi z ubezpieczeniem pojazdu ani ponoszeniem kosztów ewentualnych awarii. I co najważniejsze, na czas korzystania z wypożyczonego auta nie wpłaca się żadnej kaucji. Nie ma też wyznaczonego limitu kilometrów dla danego pojazdu.

  W czym pomaga profesjonalna obsługa?

  W związku z tym, że klient pojawia się na lotnisku, większość formalności związanych z rezerwacją dokonuje się poprzez stronę internetową lub kontakt z konsultantem. Profesjonalna obsługa zapewnia podstawienie samochodu w wyznaczonym czasie i miejscu, a kiedy nie jesteśmy pewni, jaki model wybrać, służy także fachową poradą. Na miejscu podczas przekazania samochodu wystarczy tylko podpisać odpowiednią umowę oraz protokół.

  Wypożyczalnie samochodów wychodzą naprzeciw osobom, które dużo podróżują samolotem. To dzięki nim właśnie można po wylądowaniu sprawnie, wygodnie i tanio wyjechać z lotniska i komfortowo dotrzeć do centrum miasta.

  Artykuł załadowany: 0.2549 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019