REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 kwietnia 2019, 11:32 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Raj dla poszukiwaczy skarbów i szansa na pozbycie się zalegających rzeczy dla „chomików”, czyli Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Jeśli pogoda dopisze – pierwszy raz w tym sezonie spotkamy się pod chmurką.

  Każda kolejna garażówka zaskakuje liczbą chętnych sprzedawców, nie brakuje też kupujących. Odbywająca się raz w miesiącu wyprzedaż wyrobiła już sobie markę w Warszawie i przyjeżdża na nią coraz więcej klientów spoza Ursynowa.

  Miejsca dla sprzedających, jak co miesiąc, rozeszły się błyskawicznie. Tym razem, pierwszy raz w tym roku, zapisy dotyczyły miejsc na parkingu naziemnym. Gdyby nastąpiło załamanie pogody – informacja o przeniesieniu do garażu podziemnego zostanie opublikowana na fanpagu wydarzenia.

  Powierzchnia dla sprzedawców jest ograniczona liczbą miejsc parkingowych, stąd prośba organizatorów o dzielenie się powierzchnią z innymi sprzedawcami.

  - Szanujmy miejsce i ustawiajmy swoje stoiska tak, żeby jak więcej osób się zmieściło – zwraca się do sprzedających pomysłodawca garażówek Krystian Malesa i dodaje, że wszystkie samochody muszą opuścić parking przed rozpoczęciem wyprzedaży.

  W tym miesiącu powraca też strefa gratis – sprzedawcy będę przy swoich kramikach ustawiać podpisane pudełka, a w nich umieszczać przedmioty, które można wziąć za darmo. W poprzednich edycjach inicjatywa została przyjęta z entuzjazmem zarówno przez oddających, jak i obdarowywanych.

  Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej. Najbliższa w odbędzie się niedzielę 7 kwietnia w godz. 12:00 – 16:00 pod ursynowskim urzędem dzielnicy. A kolejne: 12 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 40

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~GRuboo 2 2 miesiące temuocena: 17% 

   Okej, ale kiedy koniec wiochy pod Ratuszem? juz bazarek Państwu nie wystarcza? może warzywny targ zróbmy? FACEPALM - jak słoje napływowe moga sie jarac wyprzedaża bibelotów dla bidoków!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 1 2 miesiące temuocena: 100% 

   Co to jest fanpag?

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2894 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO