REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Przed nami druga garażówka w tym miesiącu i nie zapowiada się na to, aby miała być mniej oblegana niż poprzednia. Sprzedawcy szykują już na niedzielę prawdziwe perełki, a klienci szacują zawartość portfeli.

  Na garażówkach jak w życiu – czasem słońce, czasem deszcz. Podczas sierpniowej wyprzedaży słońce dosłownie zwalało z nóg, a na ostatniej ulewa pokrzyżowała plany wielu sprzedawcom. Ale według prognozy, najbliższa niedziela zapowiada się doskonale!

  Jak zawsze na Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej nie zabraknie dekoracji, biżuterii i smakołyków od rękodzielników, ale przede wszystkim - typowych dla tego wydarzenia – skarbów prosto z szaf i półek mieszkańców.

  Wydarzenie odbędzie się na tyłach urzędu dzielnicy i potrwa przez całe niedzielne popołudnie. Może być to ostatnia okazja do handlu i zakupów pod chmurką. Kolejne edycje w zależności od pogody odbędą się na parkingu lub w garażu podziemnym.

  Oddaj swój głos!

  Ursynowskie garażówki w obecnej formie odbywają się co miesiąc, dzięki tysiącom mieszkańców, którzy zagłosowali na nie w ramach budżetu obywatelskiego. Także w tym roku pomysł został zgłoszony do głosowania.

  - Wszystkich, którym zależy na tym, aby także w przyszłym roku brać udział w tym wydarzeniu, zapraszam do głosowania, które trwa do 23 września – mówi radny Krystian Malesa, pomysłodawca ursynowskich wyprzedaży.

  Garażówka odbędzie się w niedzielę, 22 września w godz. 12:00-16:00 na parkingu przed ursynowskim urzędem dzielnicy. A kolejne: 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3045 sekundy
  REKLAMAA2-PrzedszkoleEDULICA-25-02----25-03-2020