REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZDM)

  Ekrany akustyczne ciągnące się wzdłuż ul. Poleczki idą do remontu. Jak dobrze pójdzie, do końca roku będą jak nowe.

  Ekrany chronią okolicznych mieszkańców przed nadmiernym hałasem, emitowanym przez ruch drogowy. Aby nadal spełniały swoją funkcję, niezbędny jest remont. Część ekranów akustycznych, znajdujących się na ul. Poleczki, jest już mocno wyeksploatowana i wymaga gruntownej naprawy.

  - Prace, które przewidzieliśmy, zakładają wymianę stalowych paneli akustycznych na nowe aluminiowe. Wymienione lub naprawione będą również stalowe słupy, wsporniki i belki oraz zniszczone elementy żelbetonowe. Montowane elementy będą zabezpieczone antykorozyjnie i odporne na warunki atmosferyczne. Chcemy, aby jak najdłużej spełniały swoją funkcję - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

  W sumie wyremontowanych zostanie niemal 1400 metrów kwadratowych ekranów akustycznych. ZDM właśnie ogłosił przetarg na wyknanie tych prac. Na oferty czeka do 6 czerwca. 

  - Jeżeli uda się rozstrzygnąć postępowanie, wykonawca będzie miał czas na wykonanie prac do końca listopada tego roku - dodają miejscy drogowcy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Warszawiak 1 4 miesiące temu

   Dramat, 10 lat wytrzymały, góra 11. Niech ZDM poda nazwę firmy, która w 2007-2008 dostarczyła gówniane ekrany, które po kilku latach pordzewiały i teraz wymagają wymiany. Może się okazać że, ta firma teraz wymianę robi!

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3086 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019