REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2022, 10:05

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (GS)

  O godz. 10 na ratuszowym parkingu ruszyła jedna z trzech ostatnich w tym roku garażówek. Na sąsiedzkiej wyprzedaży będzie można kupić niemal wszystko! A jeśli ktoś ma ochotę, to także porozmawiać oko w oko z burmistrzem o palących sprawach dzielnicy.

  Chcesz kupić unikatową rzecz? Chcesz sprzedać coś, co nie jest ci już potrzebne? Wróciła Ursynowska Wyprzedaż Garażowa pod urzędem dzielnicy. To już siódma edycja tej popularnej imprezy w tym roku i niepowtarzalna okazja do pozbycia się zbędnych rzeczy lub zakupienia tych naprawdę potrzebnych i tych nieco mniej przydatnych. Największą popularnością na ursynowskich garażówkach cieszą się ciuchy, książki, zabawki, płyty i dekoracje do domu. Niektórzy wracają nawet z nowym rowerem lub konsolą do gier!

  Stoiska z domowymi skarbami będzie można dziś - w niedzielę, 2 października - odwiedzać od godz. 10 do 16. Miejmy nadzieję, że pogoda jednak dopisze i nie będzie padać.

  Wrześniowa wyprzedaż to nie pierwsza i nie ostatnia garażówka w tym roku. Oprócz dzisiejszej odbędą się jeszcze dwie: 6 listopada i 4 grudnia.

  Podczas dzisiejszej (2.10) garażówki będzie można oko w oko spotkać się z burmistrzem Ursynowa i zadać mu trudne pytanie. W namiocie dzielnicy odbędzie się trzecie - ostatnie tej jesieni - spotkanie z szefem zarządu Ursynowa. Robert Kempa będzie czekał na mieszkańców w godz. 12-14.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 1.2904 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022