REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  W Arenie Ursynów ruszyła największa impreza taneczna w południowej części Warszawy. Na parkiecie prezentuje się ponad 850 młodych tancerzy.

  Od 10:00 do 15:00 hala widowiskowa UCSiR będzie nagłośniejszym, a z pewnością najbardziej obleganym miejscem na Ursyowie. Podczas UCSiR Dance zaprezentuje się ponad 850 uczestników. Wystąpią szkoły taneczne z naszej dzielnicy, innych dzielnic Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Publiczność może podziwiać pomysłowe choreografie, kolorowe stroje, a przede wszystkim, efekt ciężkiej pracy młodych tancerzy: zwinność, rytmiczność, a nawet umiejętności akrobatyczne.

  Na przeglądzie nie zabraknie różnych form i gatunków: od kategorii "hip hop", przez "disco" i "modern jazz" po najbardziej efektowne "inne formy taneczne".

  - My zaprezentujemy dynamiczny reprtuar - jazz i modern z dance show. To choreografia w wykonaniu najmłodszego rocznika, 8-9 latków, z tzw. grupy formacyjnej, czyli dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tańcem, trenujących 2 razy w tygodniu - mówi Małgorzata Grzywińska ze szkoły tańca Hand to Hand, która wystawiła kilka grup w konkursach UCSiR Dance.

  Na przeglądzie zaprezentują się również inne znane ursynowskie szkoły tańca, m.in. Akademia Paso, SP 303, Akcent z SP 16 i SP 330 czy Riviera. Już teraz jest na co popatrzeć i co oklaskiwać. Wstęp na publiczność jest wolny. UCSiR Dance trwa do godz. 15:00. Impreza pod patronatem medialnym Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3219 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020