REKLAMAA1-VISTULA-07-09----23-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2019, 11:35

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W erze rozkwitu handlu internetowego wysyłka produktów za pośrednictwem kuriera stanowi jedną z najwygodniejszych opcji. Wybrany towar można kupić i otrzymać bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy do sklepu. Jeżeli wysyłasz paczkę kurierem po raz pierwszy, poniższy tekst ułatwi Ci to zadanie. Zaczynamy!

  Jak wysłać paczkę kurierem?

  Jak wysłać paczkę kurierem? W dzisiejszych czasach to nic trudnego. W internecie istnieje wiele portali, za pośrednictwem których można porównać oferty poszczególnych firm przewozowych, a także złożyć zamówienie. Można również zamówić kuriera bezpośrednio na stronie internetowej wybranej firmy kurierskiej. Po wpisaniu podstawowych danych, takich jak rozmiar paczki, pojawia się informacja o kosztach dostawy. Klient od razu może wybrać dogodny dzień i przedział godzinowy przyjazdu kuriera. Ma też możliwość wydrukowania kodu kreskowego i listu przewozowego, które będą niezbędne do zdania paczki kurierowi. Zamówienie opłaca się zazwyczaj online, a na e-maila otrzymuje powiadomienie o złożonej dyspozycji. Prawda, że proste?

  Ile kosztuje wysłanie paczki kurierem?

  W przypadku odbiorców indywidualnych cennik konkretnej usługi kurierskiej dostępny jest na stronie firmy. Ceny paczek są zależne od dostawcy i gabarytów przesyłki. W przypadku kopert z dokumentami ceny netto nie przekraczają 17 złotych. Z kolei paczki o niewielkiej wadze (do 5 kilogramów) można przesłać za około 20-24 złote netto. W przypadku handlu B2B, gdy przesyłana jest cała paleta produktów, trzeba być przygotowanym na większy wydatek. Towary o wadze nieprzekraczającej 100 kilogramów można przesłać na palecie. Koszt dostawy wyniesie poniżej 200 złotych. Natomiast koszt wysyłki produktów cięższych, do 300 kilogramów, będzie wynosić co najmniej 300 złotych. Firmy sprzedające wiele towarów w internecie mogą liczyć na korzystne umowy z wybranymi operatorami logistycznymi.

  Jakie jeszcze usługi można zamówić w firmie kurierskiej?

  Zakres usług firm kurierskich jest dziś obecnie znacznie szerszy aniżeli samo dostarczenie paczki. W zależności od potrzeb zamawiającego, kurier może obsłużyć zwroty przesyłek, co stanowi duże udogodnienie w przypadku osób prowadzących sprzedaż online. Może również realizować nadania paczek na koszt odbiorcy, co sprawdza się w przypadku wyboru przez odbiorcę paczki opcji za pobraniem. W przypadku osób, które preferują zamówienie kuriera drogą telefoniczną, firmy również udostępniły taką opcję. Z kolei dla zapominalskich i pozostawiających wszystko na ostatni moment korzystną możliwością jest ekspresowa realizacja usługi. Szczegółowy zakres usług wraz z cennikiem można znaleźć na stronie wybranej przez siebie firmy kurierskiej.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4384 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019