REKLAMAA1_AUCHAN-28-06---31-12-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Około czterystu młodych tancerzy z Ursynowa i nie tylko, wytańczyło puchary i nagrody na Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego. Impreza w sali sportowej podstawówki przy Cybisa, jak zwykle cieszyła się dużą popularnością. Rodzice dopingowali swoje pociechy, by zaprezentowały się jak najlepiej.

  Doroczny turniej zorganizowało stowarzyszenie Hand to Hand. W zawodach wzięło udział ok. 400 dzieci i młodzieży z klubów i szkół tańca: Hand To Hand, Loocas Dance Center, Akademii Tańca Hakiel, Stop and Go, Egurrola, Shock Dance, Acro Dance, Love Dance Academy, Fanaberia, Grwaitacja czy Loff.

  Na parkiecie podziwialiśmy występy solistów i solistek w 3 kategoriach tanecznych: hip-hop, disco dance i disco freestyle. Figury akrobatyczne, zwinność i gibkość robiły wrażenie, podobnie jak oszałamiające stroje zawodniczek. Każdy występ nagradzany był brawami, nie brakowało pisków i okrzyków motywacyjnych.

  Uczestnicy turnieju na parkiecie dawali z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej przed profesjonalnym jury. Dla najmłodszych tancerzy były to pierwsze zawody w życiu. Kolejne już 25 listopada.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z TURNIEJU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1404 sekundy
  REKLAMA