REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (nadesłane)

  Kiedy ktoś docenia naszą pracę, nabiera ona większego sensu. Jedna z pań, która sprząta budynek przy al. Komisji Edukacji Narodowej otrzymała nietypową laurkę od jednej z małych mieszkanek. „Dziękuję za to, że sprząta pani tak pięknie” - napisała dziewczynka, umieszczając podziękowania na klatce schodowej.

  Kolorowy kwiatek, motylki i piękne słowa - od razu na sercu robi się cieplej! Miło z pewnością jest też kobiecie, która sprząta klatkę schodową w jednym z bloków na Ursynowie. Okazuje się, że wkład jaki wnosi w utrzymanie porządku doceniają najmłodsi.

  Przy recepcji w bloku przy al. KEN pojawiło się niecodzienne podziękowanie autorstwa małego dziecka. Wywieszono je w miejscu widocznym dla każdego, kto wchodzi do bloku. Na laurce dla pani sprzątaczki można zobaczyć narysowane kredkami kolorowe kwiatki i motylki oraz wzruszające słowa kierowane do osoby sprzątającej:

  „Dziękuję za to, że sprząta pani tak pięknie” 

  Pachnąca czystością klatka schodowa to z pewnością pożądana przez wielu mieszkańców cecha budynku, w którym mieszkają. Przyjemniej wchodzi się do domu czy zaprasza gości, gdy lśni on czystością. Mała mieszkanka Ursynowa z pewnością nie wstydzi się zapraszać koleżanek. 

  Sprzątaczka - według relacji ochrony bloku - przyjechała do Polski zza wschodniej granicy. I jest bardzo lubiana przez mieszkańców. Doceniajmy pracę tych, którzy często są dla nas niewidoczni. Czyż gest dziewczynki nie jest piękny i pouczający?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 46

  • 36
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.335 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021