REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 września 2018, 12:03 komentarzy 1

  (SK)

  Rodzinnie i sportowo na jubileuszowej edycji Triathlonu Warszawskiego, jednej z najpopularniejszych imprez sportowych na Ursynowie. Dopisała frekwencja i pogoda. Również poziom sportowy był wysoki. Wielu zawodników pokonało swoje życiówki.

  - Przyjechaliśmy wygrać, czwarty raz bierzemy udział w tych zawodach. Ale zdecydowanie cały czas jesteśmy amatorami. Bardzo fajne są te zawody, spotykamy się ze starymi znajomymi, którzy też startują. Są również nowi zawodnicy, za których mocno trzymamy zawsze kciuki! - mówiło przed startem małżeństwo z Warszawy, weterani triathlonowej imprezy na Ursynowie.

  Rozgrywki rozpoczęły się od pływania, nie tylko w kategorii trójboju, ale też aquathlonu przeznaczonego dla dzieci oraz triathlonu rodzinnego. W skład każdej biorącej udział familii wchodziły trzy osoby.

  - Podoba mi się rywalizacja. Ja płynę, tata jedzie na rowerze, mama biegnie a brat kibicuje! Dziś wypłynąłem życiówkę - mówi Filip Małek, 13 letni zawodnik, członek zwycięskiej rodziny.

  - Cieszę się, że wygrałem. Przez trzy ostatnie lata wywlaczyłem medale na Mistrzostwach Polski, w tym roku się nie udało - byłem na czwarty, ale byłem najmłodszym zawodnikiem - mówi zwycięzca indywidualny Daniel Juszkowiec, 20-latek z UKS G8 Bielany, podopieczny trenera Cezarego Figurskiego - legendy polskiego triathlonu.

  Zwycięzcy, poza wspomnianymi: Aleksandra Kapłon wśród kobiet w kat. open, 15-latkowie - Eleonora Tyndzik i Paweł Uryniuk w kat. aquathlon, otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Wszyscy - pamiątkowe medale. Niespodzianką był tort jubileuszowy z okazji dziesiątych zawodów oraz 20-lecia Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  - Świetna rywalizacja, trasa trudna, co przyznali uczestnicy - głównie rowerowa - były kałuże i błoto po ostatnich opadach. Za rok spotykamy się ponownie! - podsumowuje Wiesław Krzemiński z UCSiR.

  ZOBACZ VIDEO: Tak ścigali się triathloniści!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~hbk 1 ponad rok temu

   Rewelacyjna impreza i rewelacyjna organizacja w wykonaniu pracowników UCSiR-u

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2981 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020