REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  P&R Metro Stokłosy

  P&R Metro Stokłosy (ZTM)

  Zamiast ok. 100 miejsc kierowcy będą mieli do dyspozycji prawie 400, w tym sześć dla osób niepełnosprawnych oraz 20 stojaków do przypięcia rowerów, tak ma wyglądać nowy parking Stokłosy. Wykonawca właśnie rozpoczął przebudowę, co oznacza też spore zmiany, kierowcy muszą szukać innych parkingów.

  Na czas przebudowy, czyli do połowy stycznia 2015 roku Metro Stokłosy będzie nieczynny. Kierowcy swoje auta mogą zostawić na trzech pobliskich: P&R Wilanowska, P&R Ursynów lub P&R Imielin. Jak zapewnia Zarząd Transportu Miejskiego na tym ostatnim zazwyczaj jest najwięcej miejsc wolnych i powinno tam się zmieścić ok 100 dodatkowych samochodów. To jednak nie koniec zmian. Nieczynna jest też pętla autobusowa Ursynów Południowy. Z tego powodu autobus 193 jeździ wydłużoną trasą: al. KEN - Jastrzębowskiego - Rodowicza "Anody" do pętli Ursynów Północny (powrót Ursynów Północny - Jastrzębowskiego).

  Parking Metro Stokłosy już od dłuższego czasu wymagał powiększenia. Cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że codziennie brakowało na nim miejsc. Kierowcy stawali na każdym wolnym skrawku i często parkowało tam więcej samochodów niż było wyznaczonych miejsc parkingowych.

  Koszt inwestycji to ponad 16 mln zł.

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3528 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020