REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2020, 10:54 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  190 tysięcy złotych ukradła z kasy firmy medycznej na Ursynowie jej pracownica. Gdy zorientowała się, że nie da się ukryć braku tak dużej kwoty, próbowała wmieszać w jej kradzież bogu ducha winnego konwojenta.

  Kasjerka jednej z korporacji medycznej działającej na Ursynowie przez wiele miesięcy "pożyczała" sobie z kasy spore sumki. Raz było to 10 tys. złotych, innym razem 15 tys. W sumie uzbierało się aż 190 tysięcy.

  - Kobieta miała świadomość, że sprawa wreszcie wyjdzie na jaw. Wpadła zatem na "genialny" pomysł, że podejrzenie skieruje na konwojenta i jakoś się to wszystko rozmyje - relacjonuje podkomisarz Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Gdy konwojent pojawił się w firmie i pokwitował odbiór 6000 zł, przebiegła 30-latka spreparowała dokumenty firmowe, żeby wewnętrznie wykazać, że wydała mu jednorazowo 196.000 złotych, chociaż nigdy takich sum w firmie nie wydawano. Nieprzemyślany szwindel wyszedł na jaw.

  - Kierownictwo korporacji powiadomiło policjantów, a ci w drodze czynności operacyjnych zebrali dowody wskazujące jednoznacznie na panią z kasy. Kiedy funkcjonariusze pojawili się w firmie, żeby ją zatrzymać, kobieta nie przyznała się do przestępstwa. Po 10 minutach jednak stwierdziła, że to ona przez rok wyjmowała z kasy zakładowej różne kwoty pieniędzy, dzięki którym podwyższyła sobie standard życia - mówi podkom. Koniuszy.

  30-latka stanie przed sądem, który może ją skazać na pobyt w skromnych, więziennych warunkach przez 5 lat. Niewykluczone, że będzie musiała zwrócić skradzione 190 tys.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 39

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 23
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~PolskaJezykTrudnaJezyk 3 16 dni temu

   To nie kasjerka, bo to nie sklep, nauczcie się przeglądać słownik i wtedy bierzcie się za 'rzetelne' dziennikarstwo

   Edytowany: 16 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~LOL 2 17 dni temuocena: 67% 

   w krajach cywilizowanych używa się określenia "domniemana". W bantustanach, gdzie sądy są niepotrzebne skazuje tłuszcza i 'dziennikarze'.

   Edytowany: 17 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Irfy 1 18 dni temuocena: 17% 

   Dziewczyna po prostu chciała dołączyć do reszty gangu Olsena i nie odstawać od herosów, którzy w warunkach rozboju ukradli paczkę pieluch albo speca, który wyjechał ze sklepu wózkiem pełnym gorzały za 1800 zeta i tłumaczył się, że był przekonany, że gorzała jest darmowa. Dlatego podebrała z kasy swojej firmy prawie 200 tysi a potem wykazała się znajomością cyferek i rzadką umiejętnością pisania, konkretnie, napisania liczby 19. Ciekawe tylko, na co to wydała? To ważna informacja, w świetle kandydatury do wspomnianej na początku wpisu srogiej bandy...

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3191 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020