REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 grudnia 2017, 09:53

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  REKLAMA

  Multikino wprowadziło do swojej oferty M!Kartę - wyjątkową akcję skierowaną do wszystkich uczniów oraz studentów posiadających ważną legitymacją studencką. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do piątku na wszystkie seanse kosztują 13,90 zł za sztukę. Karta jest ważna przez rok i oferuje mnóstwo dodatkowych profitów. Przy zakupie biletów można zbierać punkty, które podlegają wymianie na kolejne bilety.

  M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta i pozwoli utrzymać portfel w dobrej kondycji. Karta jest ważna rok i kosztuje jednorazowo 13,90 zł. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do piątku kosztują jedyne 13,90 zł za sztukę. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Tańsze bilety to nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla posiadaczy karty Multikino przygotowało także zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) w studenckiej cenie 13,90 zł.

  Warto nosić ze sobą ważną legitymację uczniowską lub studencką, ponieważ z M!Kartą można kupić aż 2 bilety w promocyjnej cenie dziennie. Wystarczy, że każdy bilet będzie przeznaczony dla osoby uczącej się lub studiującej, legitymującej się ważnym dokumentem. Ponadto za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt, a za każde 5 punktów generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (do zrealizowania od poniedziałku do piątku na seanse 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać nawet osoby nie będące uczniami czy studentami.

  Zapominalscy nie muszą się martwić – karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na stronie www.multikino.pl i okazać przy kasie poprzez np. smartphone’a. Ponadto nie obowiązuje żadna umowa, a z M!Karty można zrezygnować w każdej chwili. Oferta dotyczy tylko warszawskich kin sieci Multikino.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1202 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018