REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 stycznia 2018, 07:34 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Wsobotni wieczór mieszkańcy Ursynowa mogli wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. Spotkaniu, które łączyło w sobie szczytny cel i dobrą zabawę.  W charytatywnym recitalu Artura Andrusa na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.

  Artur Andrus podobno nie wahał się ani chwili, kiedy dostał propozycję charytatywnego występu przed ursynowską publicznością. Jego nazwisko przyciągnęło tłumy, bilety sprzedały się na pniu.

  - 250 biletów sprzedało się w 4 dni! - mówiła, witając widzów organizatorka wydarzenia, radna Goretta Szymańska. Całość dochodu zostanie przeznaczona na potrzeby Fundacji Hospicjum Onkologiczne im. św. Krzysztofa.

  Andrus słynie ze swojego poczucia humoru. W sobotę na widownię trafili najwyraźniej wszyscy, którzy jego poczucie humoru podzielają. Sala imielińskiego domu kultury była wypełniona po brzegi nie tylko widzami, ale też salwami śmiechu.

  Mówi się, że Artur najczęściej śpiewa o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Tym razem było naprawdę ciekawie… Wraz z muzykami: Wojciechem Stecem oraz Łukaszem Borowieckim, artysta wystąpił w historii o Mona Lisie, która miała za wysoki cholesterol. Mogliśmy też posłuchać o zarośniętym dużym elfie, który pomagał zbierać na WOŚP.

  Nie zabrakło wierszy ludowych, czyli liryki orzechowej oraz nowego gatunku w muzyce - szant narciarskich. Widownia była zachwycona współczesnymi piosenkami ułańskimi, w stylu:

  Jadą szybko pod prąd,
  Biuro co ochrania rząd

  Te i inne równie prawdopodobne i nieprawdopodobne historie złożyły się na recital kabaretowy, który rozbawił do łez nie jedną osobę z widowni. Organizatorki - radne Goretta Szymańska i Katarzyna Niemyjska - zapowiadają, że to pierwsza z wielu imprez dedykowanych hospicjum. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło haloursynow.pl.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z KONCERTU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1551 sekundy
  REKLAMA