REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Yaroslav Politov - finalista ukraińskiego The Voice Kids - wystąpi w sobotę w DOK Ursynów

  Yaroslav Politov - finalista ukraińskiego The Voice Kids - wystąpi w sobotę w DOK Ursynów (FB/DOK Ursynów)

  Ursynów to już nie tylko dom ursynowian. Od początku wojny za naszą wschodnią granicą schronienie znalazło u nas wielu uchodźców. Wśród nich są utalentowani i młodzi ludzie, którzy bardzo szybko stali się częścią naszej społeczności. W sobotę wystąpią na scenie DOK Ursynów.

  Dzielnicowy Ośrodek Kultury przy Kajakowej organizuje koncert dla Ukrainy. Na scenie wystąpią m.in. dzieci z grupy wokalnej DOK Ursynów pod kierunkiem Jarosława Sitarza oraz wykonująca muzykę klasyczną Orkiestra Społeczna DOK Ursynów. Nie zabraknie także ukraińskich akcentów.

  - Niewątpliwą atrakcją będzie występ dwóch chłopców - Yaroslava i Andrija. Yaroslav jest uczestnikiem i finalistą 5. edycji ukraińskiego "The Voice Kids". Andrij jest natomiast mistrzem świata w grze na klarnecie - mówi dyrektorka DOK Beata Rusinowska.

  Obaj chłopcy trafili do naszej dzielnicy, uciekając przed rosyjskim agresorem. Niesamowicie zżyli się z Zielonym Ursynowem i jego mieszkańcami. Chętnie uczestniczą w zajęciach w DOK czy Miejscu Aktywności Lokalnej.

  - Zagra również Anna Ciaszkiewicz. Anna jest zwyciężczynią wielu imprez i konkursów muzycznych. Jest autorką tekstów, sama również komponuje i gra na gitarze. Wykonuje piosenki z gatunku "krainy łagodności", ale wywodzi się z nurtu żeglarskich ballad - zapowiada Beata Rusinowska.

  Integracja przede wszystkim

  Wszyscy wspaniali i utalentowani, wszyscy zagrają dla wolnej Ukrainy. Nie będzie to jednak typowy koncert charytatywny. Organizatorzy stawiają przede wszystkim na integrację. Ma być szansą, by porozmawiać i dowiedzieć się nieco więcej o naszych gościach ze wschodu. Przy okazji wesprzeć mentalnie ich walkę z najeźdźcą.

  - Celowo nie nazwaliśmy go charytatywnym koncertem. Po prostu spotykamy się z chłopcami i ich rodzinami. Jeśli wyjdzie z tego dobro w postaci wrzucenia datków na Ukrainę do puszki, to będzie to z pewnością bardzo miły bonus - mówi dyrektorka DOK.

  „Koncert dla Ukrainy” odbędzie się w sobotę, 7 maja w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów przy ul. Kajakowej 12b. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4709 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022