REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2020, 15:08 komentarzy 7

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Na początku listopada na ursynowskich stacjach metra pojawią się nowe ekrany informujące o odjeździe najbliższych pociągów. Monitory pojawią się przy nad bramkami biletowymi na siedmiu stacjach od Kabat do Wilanowskiej.

  Do tej pory z wyświetlaczy przy bramkach mogli korzystać tylko pasażerowie wsiadający na stacjach od Młocin do Wierzbno oraz na całej drugiej linii metra. Ułatwiają one zaplanowanie podróży. Informacje o czasie przyjazdu składu są szczególnie ważne dla osób korzystających z najtańszych biletów czasowych. Użytkownicy 20-minutowych kasowali bilety od razu, często tracąc cenne minuty lub schodzili do pociągów w ostatniej chwili, dopiero gdy wjeżdżały na stację.

  Miały być już w 2017 roku

  Metro obiecywało, że ursynowskie stacje dostaną nowe wyświetlacze w 2017 roku, ale z powodu braku pieniędzy tak się nie stało. Przetarg na rozszerzenie systemu informacji pasażerskiej udało się ogłosić dopiero w maju w tego roku. 28 ekranów za 1,3 mln złotych dostarczy i zamontuje firma Rail-Mil Computers, której systemy pracują już na pozostałych stacjach warszawskiego metra. Nowe panele informacyjne, o przekątnej co najmniej 32 cali, mają być przystosowane do pracy ciągłej, pyłoszczelne, odporne na drgania i wandaloodporne.

  Na początku listopada nowe ekrany na stacjach od Kabat po Wilanowską będą już wisieć.

  - Aktualnie niemal gotowe jest już okablowanie na antresolach stacji i infrastruktura potrzebna do podłączenia systemu monitorów, zaś na listopad zaplanowano montaż ekranów. W grudniu wszystkie prace związane z montażem i uruchomieniem monitorów powinny być zakończone i pasażerowie podróżujący tym odcinkiem będą mogli wygodnie sprawdzić kiedy przyjedzie pociąg, zanim jeszcze wejdą na peron - mówi Anna Vartoń, rzeczniczka Metra Warszawskiego.

  Prace instalacyjne nie wpłyną na kursowanie pociągów metra, bo realizowane są podczas przerwy nocnej, czyli w godz. 1:00-4:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły obserwator 7 miesiąc temu

   Odwirka jak nic. A może tak bramki, szlabany w metrze zlikwidować? To będzie niesamowita oszczędność i wygoda? Nie, neurobiałki nie docenią, hi, hi.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 6 miesiąc temuocena: 93% 

   To wychodzi ok. 46 500 zł za JEDEN EKRAN! Nawet z okablowaniem i montażem to astronomiczna kwota. Zresztą z naszych podatków i opłat za bilety. Ktoś kontroluje takie wydatki?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PZ 5 miesiąc temuocena: 0% 

   Uważasz, że miasto powinno zamiast trwałych, odpornych na pyły i drgania monitorów kupić zwykłe telewizory z przeceny po 1000 zł sztuka? Kwota 46 500 zł za jeden ekran w ogóle mnie nie zaskakuje, to jest specjalistyczny sprzęt.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 4 miesiąc temuocena: 100% 

   do PZ: Kolego, czytaj uważnie, zanim coś sam napiszesz. Nigdzie nie napisałem, że metro powinno kupić telewizory po 1 000 zł. Zwróciłem natomiast uwagę na niebotyczną cenę za zamontowanie jednego monitora - 46 500 zł.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Boom 3 miesiąc temuocena: 0% 

   Ursynowianin, a na jakiej podstawie twierdzisz, że to jest niebotyczna kwota? Znasz specyfikację techniczną, warunki gwarancji, zakres robót i konserwacji? Jeśli znasz i możesz zaproponować taniej co dlaczego nie złożyłeś kontroferty?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 2 miesiąc temuocena: 100% 

   do Boom: Gdybym tylko wcześniej widział, że można od Metra dostać grubo ponad 1 MILION zł za zainstalowanie 28 szt. monitorów to na pewno bym się zgłosił. Musiałem przeoczyć to ogłoszenie, gapa ze mnie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Donald T 1 miesiąc temuocena: 42% 

   Niech wreszcie przestaną trąbić na Stacji Techniczno-Postojowej przy ul. Wilczy Dół.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3491 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.12.2020 - 31.12.2020