REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 sierpnia 2019, 08:30

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Większość ludzi stara się prowadzić właściwy styl życia, dobrze się odżywiać i dużo ruszać. Istnieją jednak problemy, których nie można rozwiązać bez użycia potężnych i precyzyjnie ukierunkowanych energii z powodzeniem stosowanych w kosmetologii.

  Na przykład urządzenie wykorzystujące technologię HIFU (USG o wysokiej intensywności) pozwala osiągnąć lifting twarzy i pokonać miejscowe złogi tłuszczowe na dowolnej części ciała.

  HIFU to zaawansowana technologia unosząca mięśnie twarzy, nadają skórze jędrności i gładkości. Tkanka podskórna to powierzchowna warstwa skóry, która odpowiada za elastyczność i owal twarzy. Z wiekiem właśnie ta warstwa osłabia się, a zwiotczenie tkanki staje się nieuniknione, przez co kontur twarzy staje się rozmyty. Chirurgiczny lifting posiada wiele przeciwwskazań, ponadto wiele osób nie chce korzystać z tak inwazyjnych metod.

  Nic, więc dziwnego, że zabieg hifu z dziedziny medycyny estetycznej zrobił sensację. Nowe urządzenie wykonuje zabieg kosmetologii dający efekt liftingu bez użycia skalpela. Kobiety, które już przeszły taką procedurę, wiedzę, że warto korzystać z innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają cofnąć czas i wyglądać stale młodo. Ponadto jest to procedura niepowodująca uszkodzenia skóry i niewymagająca okresu rehabilitacji. Jednocześnie dla każdego rodzaju starzenia są dobierany jest odpowiedni zabieg hifu, więc procedura jest jak najbardziej spersonalizowana.

  Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności to technologia dla tych, którzy są zainteresowani prawdziwym rezultatem, ale nie są gotowi na radykalne środki. Zabieg hifu gwarantuje imponujący lifting już po jednej sesji. I co ważne nie tylko napinanie i wygładzanie skóry twarzy.

  Co robi zabieg HIFU dla twarzy - skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu?

  Otóż zabieg hifu wygładza głębokie zmarszczki, podnosi brwi a także usuwa worki pod oczami. Żeby twarz wyglądała młodziej wygładza także fałdy nosowo-wargowe oraz zmniejsza drugi podbródek. Osoby borykające się z bliznami potrądzikowymi mogą wreszcie się ich pozbyć i cieszyć się zdrową, gładką skórą twarzy z wyrównanym kolorytem.

  Zabieg Hifu dla ciała

  Na szczególną uwagę zasługują możliwości urządzenia w zakresie modelowania sylwetki i poprawy, jakości skóry ciała. Ponadto zabieg hifu jest równie pożądany w przypadkach, gdy konieczne jest usunięcie nadmiaru tłuszczu i gdy konieczne jest przywrócenie elastyczności skóry. Dzięki natychmiastowemu podgrzaniu tkanki komórka tłuszczowa dosłownie wytapia się.

   W miejscach narażonych na skoncentrowane ultradźwięki proces tworzenia nowego kolagenu wzrasta kilkadziesiąt razy, co oznacza, że nie tylko zostaną usunięte złogi tłuszczu, ale także będzie można uzyskać elastyczność i ujędrnienie skóry. Strefy działania wiązki fal dźwiękowych to: brzuch, wewnętrzne udo, pośladki, wewnętrzna powierzchnia ramienia, łokcie i kolana

  Jaki jest sekret technologii Hifu?

  W miejscu ekspozycji na skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności dochodzi do punktowego ogrzewania tkanek do 60-65 stopni. Ten lokalny wzrost temperatury wywołuje następującą reakcję: struktury białkowe tkanki łącznej, czyli kolagen i elastyna są zmniejszone, zapewniając zaciśnięcie tkanek miękkich. Dlatego efekt liftingu jest zauważalny natychmiast po zabiegu. Za miesiąc będzie można zobaczyć wyraźniejsze zmiany. Stan skóry poprawia się stopniowo, ponieważ w tkankach zachodzi aktywna synteza kolagenu i elastyny. Procedurę można powtórzyć po roku. Chociaż kosmetolodzy są zdania, że wyniki utrzymują się przez dwa lata.

  Dlaczego zabieg hifu jest bezpieczny?

  Ta technologia pojawiła się w kosmetologii od medycyny konwencjonalnej. Zaletą skoncentrowanego ultradźwięku jest to, że ma on absolutnie punktowy efekt: impulsy nie wykraczają poza ustaloną głębokość i działają na ograniczonym obszarze bez rozprzestrzeniania się w głąb i na zewnątrz. Dzięki takiemu dostarczaniu ultradźwięków nie ma ryzyka deformacji, blizn i oparzeń. Po zabiegu można bezpiecznie wrócić do codziennych obowiązków. Nieznaczny obrzęk minie w ciągu 3-7 dni.

  Źródło informacji - https://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/hifu-ultraskin-ii-absolute-nowosc

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.302 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020