REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 marca 2014, 14:20 komentarzy 1

  Szymon Jacyniak

  moje artykuły ‹
  52-letni Jerzy B. został oskarżony od dwa zabójstwa

  52-letni Jerzy B. został oskarżony od dwa zabójstwa (KSP)

  Stołeczni policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie dwóch zabójstw. Do jednego z nich doszło w sierpniu ubiegłego roku na Ursynowie. 52-letni Jerzy B. został zatrzymany trzy dni temu na terenie Warszawy. Był zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu.

  O tej sprawie mówiła cała Warszawa. Na Ursynowie i Wilanowie doszło do dwóch bliźniaczo podobnych morderstw. W sierpniu ubiegłego roku, w swoim domu na Imielinie, zginęła 63-letnia kobieta. Prasa szybko połączyła tę sprawę z innym zabójstwem, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej. W lutym, także w swoim domu, został zamordowany 69-letni mężczyzna. Policja od początku nie zaprzeczała, że sprawca w obu przypadkach może być ten sam. 

  Schemat w obu przypadkach był podobny. Ofiary nie znały napastnika. Pojawił się w ich domach jako potencjalny klient. Mężczyzna z Sadyby chciał sprzedać swój dom, kobieta z Imielina - wynająć. Podobieństw było więcej - jak chociażby narzędzia, którymi dokonano obu zbrodni. Na ogłoszeniodawców wystawiających swoje lokale na sprzedaż i wynajem padł blady strach - wszyscy zaczęli się obawiać seryjnego mordercy. 

  Sprawca nie zaatakował jednak po raz kolejny, a policjantom wreszcie udało się wpaść na jego trop. W mieszkaniu i samochodzie zatrzymanego odnaleziono telefony komórkowe, z których dzwoniono do ofiar. Mają być głównym dowodem w sprawie. Jerzy B. został już oskarżony o dokonanie dwóch zabójstw. Prokurator zażądał też aresztowania go na 3 miesiące.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~darek 1 ponad rok temu

   "Na Ursynowie i Wilanowie doszło do dwóch bliźniaczo podobnych morderstw. " "Prasa szybko połączyła tę sprawę z innym zabójstwem, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej na Sadybie." To w końcu Wilanów czy Sadyba? ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5262 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022