REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Wizyta w jednej z drogerii na Ursynowie skończyła się dla 29-latka w policyjnym areszcie. Mężczyzna chciał przywłaszczyć sobie kilka flakonów markowych perfum. Na drodze stanął mu jednak pracownik ochrony. 

  To miała być szybka akcja. Wejść, zabrać, co trzeba, i wyjść. Tak wyglądał w uproszczeniu plan 29-latka. Mężczyzna przyszedł po południu do jednej z drogerii przy ul. Puławskiej. Gdy tylko przekroczył próg, swoje kroki skierował do regału z markowymi perfumami. 

  - Rozglądając się nerwowo, zdjął z półki kilka flakonów i włożył je do plecaka. Następnie ominął kolejkę stojącą przy kasach i skierował się do drzwi wyjściowych - mówi podkom. Robert Koniuszy, rzecznik mokotowskiej komendy policji.

  O mało co plan się powiódł. Złodziejowi na drodze do wyjścia stanął jednak ochroniarz sklepu. Polecił mu wyjąć z plecaka skradzione perfumy. 29-latek nie chciał się przyznać do kradzieży. Zmienił zdanie, gdy na miejscu kilka minut później pojawili się mundurowi.

  - W ich obecności mężczyzna przekazał perfumy pracownikowi firmy ochroniarskiej, został przeszukany i przy użyciu kajdanek przeprowadzony do radiowozu - relacjonuje podkom. Koniuszy.

  Podejrzany trafił do policyjnej celi. Kolejnego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4548 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHNIA PUPILA 22.06.2021 - 21.07.2022