REKLAMAA1_FortSluzew-NOWY-od-12-03-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  W dobie dzisiejszego szybkiego życia, coraz mniej uwagi poświęcamy na sprawy, które mogą zapewnić nam życie w zdrowiu. Jedzenie w pośpiechu, nadgodziny, brak snu to tylko kilka rzeczy, które często zaniedbujemy. Z tego powodu powinniśmy zwrócić uwagę na podstawowe sprawy takie jak odpowiednie odżywianie, a przede wszystkim na dobry sen.

  Nasz organizm po ciężkim dniu potrzebuje odpowiedniej regeneracji, a sen działa jak „ładowanie baterii”, dzięki temu następnego dnia będziemy pełni energii i gotowi do działania! Warto zainwestować więc w najlepsze materace. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, jednak nie każdy będzie korzystnie wpływać na nasz kręgosłup i wysypianie się.

  Najlepsze materace – jakie wybrać?

  Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na twardość modelu. Pamiętajmy, żeby nie sugerować się opiniami innych osób ponieważ jest to odczucie subiektywne. Ten sam model dla jednej osoby może wydawać się miękki, a kolejna będzie uważać go za zbyt twardy. Dobór najlepszych materacy jest bardzo istotny dla zdrowego snu, ponieważ w łóżku spędzamy około 1/3 naszego życia! Często kupujemy je bez większego przemyślenia co jest błędem, ponieważ jest to kluczowy element łóżka, który przyczynia się do naszego samopoczucia.

  Przy zakupie materaca warto też zwrócić uwagę na pozycję w jakiej najczęściej śpimy. Osoby, które preferują spanie na boku powinny skłonić się ku bardziej elastycznym materacom, dzięki temu najbardziej wysunięte elementy sylwetki takie jak biodra czy ramiona będą mogły zagłębić się w materac co spowoduje polepszenie jakości snu. Osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa przed zakupem powinny skonsultować się z ortopedą, aby pomógł wybrać najlepszą dla nas twardość materacu.

  Często przyzwyczajenie nie pozwala nam na zakup odpowiedniego materaca, ponieważ uważamy go za twardy lub za miękki. Jednak warto kierować się zdrowiem, a nie przyzwyczajeniem, ponieważ organizm ma skłonność do adaptacji do nowych warunków i jeśli przez kilka dni przyzwyczajenie nie pozwoli nam się wyspać szybko się to zmieni, a nasz kręgosłup nam za to podziękuje!

  Materace – drogie czy tanie?

  Często inwestujemy w oprawę łóżka z powodu walorów estetycznych – chcemy żeby nasze mieszkanie jak najlepiej się prezentowało, żeby sypialnia cieszyła oko. Szukamy natomiast oszczędności w najważniejszej sprawie czyli materacu – „bo przecież go nie widać, a spać mogę na każdym”. Nie jest to prawda bo inwestycja w materac to inwestycja w siebie. Na cenę materacu składa się bowiem jakość tworzywa z jakiego został wytworzony. Czyli wraz ze wzrostem ceny zwiększa się jakość. Najlepsze materace na rynku nie będą się odkształcać, będą dopasowywać się do naszej sylwetki, zapewnią lepsze podparcie ciała. Kupując tańsze materace tak naprawdę nie oszczędzamy, ponieważ w krótkim czasie będziemy zmuszeni je wymienić. Inwestując w dobry materac zyskamy, ponieważ będzie nam służyć przez lata.

  Kupując materac nie zapominajmy o pokrowcu. Najlepszy będzie taki, który będzie oddychać oraz taki ,który można wyprać. Zwracajmy uwagę na materiał z jakiego jest wykonany. Warto postawić na naturalne włókna.

  Gdzie znaleźć najlepszy materac?

  Na rynku czy w internecie znajdziemy wiele sklepów, które oferują dobre jakościowo materace. Jeśli jednak nie potrafimy sami określić parametrów dla swojego materaca warto kupować w sprawdzonych miejscach, ponieważ łóżko to przestrzeń, którą się dzielimy i przeżywamy w nim wiele pięknych chwil. Przykładem takiego sklepu jest sealy.com. Jest to marka z tradycjami, które sięgają ponad stu lat. To innowacyjność, która budowana była przez lata. Marka swój początek bierze już w 1881 roku! Podobno spanie na Sealy jest jak spanie na chmurce, a wszystko za sprawą ciągłego polepszania jakości snu. Firma stworzyła Radę Doradztwa Ortopedycznego, a więc wzbudza zaufanie i doskonale zdaje sobie sprawę z tego jakie potrzeby ma nasz kręgosłup.

  Na stronie znajdziemy kilka rodzajów najlepszych materacy Sealy Hybrid Classic, Sealy Hybrid Plush, Sealy Hybrid Ultra Plush, Sealy Hybrid Style – każdy znajdzie coś dla siebie. W opisie znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące materiałów i technologii, dzięki czemu sami będziemy mogli dobrać odpowiedni model dla swojej sylwetki. Producent zawarł również informacje dotyczące użytkowania oraz daje gwarancję swoim produktom aż na 10 lat! Co daje nam pewność, że kupujemy produkt najwyższej klasy. Na stronie Sealy możemy również kupić poduszki oraz akcesoria co zaoszczędzi nam czas. W ofercie akcesoriów znajdziemy podstawy, nogi do podstaw oraz prześcieradła. Warto zainwestować również w nie ponieważ są wykonane z najlepszych jakościowo tkanin oraz posiadają dwa lata gwarancji. Poduszki Sealy są dwustronne i hipoalergiczne, wykorzystuje wentylową piankę z pamięcią, dzięki czemu nasza głowa i kręgosłup będą miały najlepsze podparcie. Poduszki posiadają trzy lata gwarancji oraz zdejmowany pokrowiec, który można bez trudu zdjąć i wyprać.

  Dbajmy o jakość naszego snu. To podstawa naszego zdrowia. Przed zakupem odpowiedzmy sobie na pytanie czego oczekujemy od materaca oraz kupujmy w sprawdzonych miejscach, które oferują nam najlepsze jakościowo produkty.

  (mat. promocyjny)

  Artykuł załadowany: 0.0734 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018