REKLAMAA1_DineryPL_19-06----19-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Karol Marchewka, JR-G 17 PSP)

  REKLAMA

  Chwile grozy przeżyli pracownicy oddziału banku Pekao S.A. przy alei KEN. Z pomieszczenia serwerowni zaczął wydobywać się gęsty dym i zapach spalenizny. Na miejsce straży wysłali wóz kontenerowy ze specjalistycznym proszkiem do gaszenia.

  Około 10:30 pracownicy banku wyczuli zapach palących się kabli. Z serwerowni zlokalizowanej w podziemiach oddziału zaczął wydobywać się gryzący dym. Wezwano straż pożarną. Na miejsce przyjechały 2 zastępy ursynowskiej jednostki. Od razu zadysponowano wóz ze specjalistycznym proszkiem do gaszenia m.in. urządzeń pod napięciem.

  - Z oddziału banku ewakuowano trzech pracowników. Serwerownia pracowała normalnie, rozebraliśmy szafy sprawdzając, czy nie ma ognia, ale go nie stwierdziliśmy - mówi st. asp. Leszek Borlik, z-ca dowódcy ursynowskiej jednostki PSP.

  Prawdopodobnie, w serwerowni doszło do zwarcia w jednym z komputerów - stąd zadymienie i zapach spalonych kabli. Strażacy dokładnie przeszukali całe pomieszczenie, ale nie znaleźli niczego zagrażającego życiu lub zdrowiu ludzi. Właścicielowi obiektu nakazano sprawdzenie monitoringu wizyjnego z serwerowni.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z AKCJI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1279 sekundy
  REKLAMA