REKLAMAA1 QCLINIQUE 22.11.2021 - 21.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 listopada 2015, 10:49 komentarzy 9

  (nadesłane)

  1 listopada około godziny 5:00 rano na Kabatach zaginęła ursynowianka, 12-letnia bokserka. Właściciele proszą o pomoc każdego, kto mógłby udzielić jakichkolwiek informacji o miejscu jej pobytu.

  "Morda" - tak wabi się sunia - to pręgowana bokserka z białym krawatem, bez ogona. Reaguje na imię i jest bardzo przyjacielska. Ze względu na podeszły wiek ma siwy pysk. Jest wysterylizowana, a w pachwinie ma tatuaż 120L.

  "Morda" zaginęła na Kabatach na ul. Wańkowicza przy ul. Wąwozowej podczas porannego spaceru.

  - Nie wiem, co mogło się stać. Może pobiegła za kotem? - zastanawia się pan Karol, właściciel psiaka.

  Opiekunowie Mordy rozwiesili plakaty, patrolują też codzienne ulice Ursynowa i Las Kabacki w poszukiwaniu zguby. Za pośrednictwem Haloursynow.pl proszą również Państwa o pomoc. 

  Ktokolwiek spotkał psa, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 604 100 266. Za pomoc w odnalezieniu Modry właściciele przewidują nagrodę. 

  Aktualizacja: Szczęśliwy finał historii. Mordka odnalazła się! Została znaleziona przy Tesco i odwieziona do Schroniska na Paluchu. Teraz sunia wraz ze swoimi właścicielami wraca do domu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  9Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Joszi 9 ponad rok temuocena: 88% 

   Szanowni koledzy. Trochę szacunku. W końcu ten boksik jest od was starszy !

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PLATFORMERS 8 ponad rok temuocena: 44% 

   POpieram psy na smycz!!! Wyjdzie z takim o 5 rano psiur zaczyna szczekać goni kota i od razu połowa osiedla nie śpi.........o zgroza!!! Z nikim się nie liczą!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~alisterkabat 7 ponad rok temuocena: 60% 

   Jesteś żałosny człowieku... Tak jak i generalizacje (trudne słowo...), których dokonujesz. Starszy człowiek stracił starego psa i go szukał. Szczęśliwie znalazł. A ty wypisujesz swoje androny. Śpij spokojnie i lepiej nie zabieraj głosu. Chyba, że gonisz kota ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~henio 6 ponad rok temuocena: 47% 

   Prawo nie stanowi obowiązku wyprowadzania psa zależnie od jego wieku. Tu już widać, że aparatczyki ursynowskie zapewne przyjezdne na te tereny się panoszą i uważają, że ich to nie dotyczy. Prawda jest taka, że jak by była na smyczy to właściciel by nie płakał. Pewnie jest już w klatce na paluchu, pytaliście tam? Jakie pomyje ludzie święta prawda......jak jest znak zakaz zatrzymywania to też pan parkuje bo mam pan/pani auto 2, 3 5 letnie??? o czym mowa

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jarekow 5 ponad rok temuocena: 55% 

   Akurat ja całe życie mieszkam na Ursynowie i z moich obserwacji wynika, że to raczej przyjezdnym przeszkadzają psy bez smyczy, a nie rodowitym mieszkańcom Warszawy. Dlaczego? Dlatego, że na wsiach trzyma się psy na łańcuchach, bije się je, głodzi i nie wpuszcza do domu. O czym mowa? O logicznym myśleniu, a nie generalizowaniu. Nie każdy pies stanowi zagrożenie i to jest fakt i nie w każdej sytuacji. Jak nikogo nie ma w pobliżu i jest duży wolny teren, to dlaczego właściciel ma nie puszczać psa, który nie jest agresywny? A skoro już przechodzimy do analogii, to porównanie trochę Panu (na przyszłość: Pan/Pani piszemy wielką literą) nie wyszło. W przypadku psów wiek ma znaczenie, bo pies się starzeje, ledwo chodzi i w pewnym momencie smycz staje się zbędna. Samochód niezależnie od wieku zawsze będzie zajmował tyle samo miejsca na parkingu, więc nie rozumiem porównania. No chyba, że samochody się kurczą. Logiczne myślenie i znaki interpunkcyjne w zdaniach nie bolą.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • kachat 4 ponad rok temu

   Pies ma prawo do odpowiedniej opieki, zgodnie z potrzebami danego gatunku, rasy, płci i wieku (fragment Ustawy o ochronie zwierząt), a właściciel ma obowiązek mu taką opiekę zapewnić. Potrzebą psa jest wychodzić na spacery, biegać, bawić się. Pies ma prawo móc się wybiegać, bez smyczy. O ile pies nie ma zwichniętej psychiki, nie jest niebezpieczny w skutek chorób psychicznych bądź nieodpowiedniego tresowania przez opiekuna, nie stanowi zagrożenia. Psy, które gryzą i są niebezpieczne, to rzadkie wyjątki, tak samo jak mordercy i inni psychopaci wśród ludzi. Właściciel ma obowiązek dbać o psa i prawidłowo go wychowywać, ponosi również konsekwencje działań swojego psa, jeśli te komuś zaszkodziły. W opisanym w artykule przypadku pies nikomu nie zaszkodził, zgubił się na spacerze. Zwykły wypadek, na szczęście z pozytywnym zakończeniem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkaniec 3 ponad rok temuocena: 50% 

   Straż Miejska powinna właścicielowi wystawić mandat, pies, suka biegała bez smyczy!!!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • jarekow 2 ponad rok temuocena: 50% 

   Emerytowany ormowiec, czy mieszkaniec wsi, któremu przeszkadza każdy pies nieprzywiązany łańcuchem do budy? Ta suka ma 12 lat, nie stanowi zagrożenia dla nikogo, ale pomyje trzeba wylać.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Qwerty 1 ponad rok temuocena: 47% 

   Jarekow: wyjął mi Pan to z ust!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6827 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021