REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 lipca 2021, 13:35 komentarzy 1

  (policja)

  Dwoje zaginionych dzieci z Ursynowa odnalezione. Policja cały czas poszukuje ich ojca, który przez długi czas ukrywał córkę i syna przed ich matką.

  W połowie lipca policja informowała o zaginięciu dwójki rodzeństwa - 8-letniego chłopca i 6-letniej dziewczynki. Mundurowym udało się już ustalić miejsce pobytu dzieci. Sąd rodzinny zadecydował, by na razie tam pozostały.

  - Chłopiec i dziewczynka są bezpieczni i znajdują się w dobrych warunkach. Sąd w dalszej kolejności zadecyduje, komu przyznać opiekę nad dziećmi - mówi podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Dzieci zniknęły wraz ze swoim ojcem Minh Anh Tranem, który 31 maja wyprowadził się wraz z córką i synem ze swojego mieszkania przy ul. Belgradzkiej na Natolinie. Mimo obietnic mężczyzna nie poinformował matki rodzeństwa o nowym adresie zamieszkania.

  Nadal nie wiadomo, gdzie przebywa ojciec chłopca i dziewczynki. Policja cały czas poszukuje 35-latka, który oficjalnie ciągle ma status zaginionego. Na mężczyźnie mają ciążyć zarzuty pobicia oraz ukrywania majątku upadłej spółki przed syndykiem.

  Osoby mające informacje na temat aktualnego miejsca pobytu Minh Anh Trana proszone są o kontakt z komendą policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 osobiście lub z numerem telefonu 47 72 392 50 lub 47 72 392 52. Informacje w tej sprawie można przekazać również najbliższej jednostce policji lub za pomocą numeru 112 oraz drogą mailową na adres oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Biomasa 1 4 miesiące temuocena: 100% 

   Wietnamska mafia, goscia dawno juz nie ma, pewnie spoczal w slawnej mogile wielokrotnego uzytku. A dzieci sie znalazly, bo maja polska matke i bylby niepotrzebny dodatkowy szum wokol Wolki Kossowskiej. Po prostu, nabroil, zrobil sie rwetes i mocodawcy przykladnie go ukarali, by innym nie przychodzily podobne numery do glow. Pamietacie akcje sprzed paru lat, gdy Wietnamka wyskoczyla przez okno i popelnila samobojstwo podczas zatrzymania przez ABW?

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4196 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022