REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  To przestroga dla wszystkich opiekunków chorych. Wczoraj wieczorem zaginęła 73-letnia mieszkanka Imielina. Pani Barbary, która ma zaniki pamięci i trudności z orientacją w terenie szukała siostra, sąsiedzi i policja. Późnym wieczorem udało się ją odnaleźć - na ul. Puławskiej, bardzo daleko od domu.

  - To był dosłownie moment - opowiada nam siostra zaginionej, która na co dzień opiekuje się nią troskliwie opiekuje. - Zakładałam płaszcz, zostawiłam otwarte drzwi w mieszkaniu i wówczas Barbara zniknęła, ślad po niej zaginął - relacjonowała wczoraj zrozpaczona kobieta.

  73-letnia pani Barbara ma zaniki pamięci oraz ogromne trudności w orientacji w terenie. W akcję poszukiwawczą włączyła się policja, która od razu wykluczyła wypadek czy pobyt w szpitalu. Wszystkie patrole dostały rysopis pani Barbary. Po kilku godzinach kobieta odnalazła się - daleko od domu.

  - To cud, że policjanci zauważyli ją siedzącą w rowie przy ul. Puławskiej na skrzyżowaniu z Baletową. Prawdopodobnie dojechała tam autobusami - mówi siostra pani Barbary.

  Finał był więc szczęśliwy, ale wtorkowe wydarzenie powinno być przestrogą dla wszystkich opiekunów starszych i chorych osób.

  - Pilnujmy osób, które są pod naszą opieką, zwłaszcza w tym trudnym okresie - apeluje policja.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.293 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020