REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Wiek to nie przeszkoda, coraz więcej osób wychodzi z takiego założenia i chce ćwiczyć. Dla osób w wieku 65+ w dwóch ursynowskich przychodniach zorganizowane zostaną bezpłatne zajęcia w ramach programu „Aktywny senior”.

  Będzie 16 spotkań, dwa razy w tygodniu po 45 minut, do tego jeden wykład lekarza lub promotora zdrowia na temat aktywności ruchowej. Już 20 sierpnia ruszają ćwiczenia w salach rehabilitacji w przychodni przy ul. Romera 4. 

  - Będą to ćwiczenia ogólnokondycyjne z wykorzystaniem materacy, mat gimnastycznych, piłek. Będziemy dostosowywać ćwiczenia do stanu pacjenta - wyjaśnia fizjoterapeutka Marta Płaskocińska. Dokładny grafik zajęć będzie dostępny za kilka dni.

  W przychodni przy ul. Na Uboczu 5 zajęcia ruszą 4 września. Tu również ćwiczenia będą miały na celu podniesienie sprawności seniorów. - Mamy poduszki sensomotoryczne, żeby ćwiczenia były bezpieczne. U nas grupy będą maksymalnie po 10 osób - mówi fizjoterapeutka Daria Urban.

  Zajęcia w przychodni przy Na Uboczu będą odbywać od 4 września we wtorki i czwartki o 18-tej i od 10 września w poniedziałki i środy o 7.15.

  Zapisywać można się telefonicznie lub osobiście w przychodniach przy ul. Romera 4  i Na Uboczu 5. Zajęcia są finansowane ze środków miasta w ramach programu „Aktywny senior”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 40

  • 26
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~KJL 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Są podobno o wiele przyjemniejsze zajęcia ruchowe dla seniorów.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2101 sekundy
  REKLAMA