REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Chcesz zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia? A może to Ty byś chciał się nauczyć tańczyć? Z nami szybko rozwiniemy Twoje umiejętności taneczne i Twojego dziecka w atmosferze pełnej pozytywnej energii!

  Tańczyć może każdy!

  Zajęcia prowadzimy od najprostszych podstaw, dlatego bez żadnych obaw każdy może się zapisać na nasze zajęcia. Zajęcia prowadzą profesjonalni tancerze sportowi posiadający wieloletnie doświadczenie i, oczywiście, wielką miłość do tańca. 

  Niektórzy myślą, że nie nadają się do tańca i boją się zaczynać czegokolwiek natomiast tu przede wszystkim chodzi o fun tańczyć może dosłownie każdy! - uważa wicemistrz Polski w tańcu towarzyskim i organizator zajęć tanecznych Dance4U Bartłomiej Szkutnik.

  Staramy się łączyć naukę z zabawą, bo uważamy, że pozytywna energia jest podstawą! Taniec to emocje, uczucia i sposób wyrażania samego siebie. Dlatego bez względu na wiek, umiejętności czy doświadczenie zapraszamy wszystkich! A dodatkowym atutem jest to, że prowadzimy zajęcia w trzech różnych językach - polskim, angielskim oraz rosyjskim!

  Zajęcia taneczne dla dzieci

  Taniec ma olbrzymi wpływ na rozwój każdego dziecka. Dzieci, które aktywnie uczestniczą w zajęciach tanecznych uczą się odwagi i pewności siebie, komunikacji z ludźmi, a przede wszystkim mają wzmocniony organizm, są bardziej sprawne fizycznie, wytrzymałe i gibkie. Taniec rozwija wyobraźnię, koncentrację i skupienie.

  Trzeba pamiętać, że taniec to również świetna zabawa dla dziecka. Miła atmosfera i energiczna muzyka będą sprawiały, że dziecko będzie wychodziło z zajęć szczęśliwe i zadowolone.

  Zapraszamy do zapisów dzieci w wieku 7-10 lat na zajęcia które będą się odbywały w poniedziałki o 17:00.

  Zajęcia taneczne dla dorosłych

  Taniec jest korzystny dla osób w każdym wieku! Chcesz odprężyć się po ciężkim dniu w pracy, albo pewniej się czuć na parkiecie na weselach i imprezach? Zapraszamy do nas!

  W przyjaznej atmosferze pokażemy ci podstawowe kroki, nauczymy Cię prowadzić partnerkę lub słuchać partnera, a przy tym świetnie się bawić. Zajęcia będzie prowadziła profesjonalna para taneczna, dlatego nauka kroków dla partnerów i partnerek będzie dużo łatwiejsza i szybsza! 

  Zapraszamy pary, jak również osoby solo we wtorki o godzinie 21:00.

  Latino Solo dla Pań

  Gorące rytmy, gracja i kobiecość - główne hasła zajęć latino solo! Na tych zajęciach możesz się nie tylko nauczyć kroków tańców latynoamerykańskich, ale rozwinąć swoją plastyczność, poczucie rytmu i koordynację. Poszerzysz świadomość swojego ciała i nauczysz się pokazywać swoją ekspresję i emocje w tańcu. Dzięki tym zajęciom będziesz się czuła pewnie na każdym parkiecie! A poza tym jest to doskonała alternatywa standardowym zajęciom fitness lub aerobik.

  Zapraszamy Panie na zajęcia w poniedziałki o godzinie 21:00.

  Zajęcia zaczynamy już od 19 września! Pierwsze zajęcia za darmo!

  • Zajęcia taneczne dla dzieci 7-10 lat - poniedziałki 17:00
  • Latino Solo dla Pań - poniedziałki 21:00
  • Zajęcia taneczne dla dorosłych - wtorki 21:00

  Adres: Arena Ursynów - ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 122, 02-781 Warszawa.
  Więcej informacji i zapisy:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4795 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022