REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 lipca 2019, 12:48 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dla każdego z nas śmierć bliskiej osoby jest sytuacją niezwykle bolesną. W pierwszej chwili często pojawia się szok, a następnie poczucie pustki, której nie da się już wypełnić. Jest to moment tak trudny, że nawet skupienie myśli na tym, co konieczne, wydaje się prawie niemożliwe. Dlatego pomoc osób z zewnątrz okazuje się niezastąpiona.

  Konieczne formalności

  Śmierć bliskiej osoby pociąga za sobą niezbędne formalności, które muszą zostać wypełnione, zanim nastąpi pogrzeb. Sprawy urzędowe, dokumenty, jak również organizacja samego pochówku wymagają wypełnienia kolejnych kroków, a każdy z nich napawa smutkiem i przytłacza.

  Pragnąc pomóc rodzinie zmarłego, Zakład Pogrzebowy Kalla oferuje kompleksowe usługi związane ze wspomnianymi formalnościami. Przedstawiciele Zakładu mogą udzielić zarówno porad dotyczących załatwienia niezbędnych spraw, jak i gotowi są reprezentować rodzinę w urzędach czy kancelariach kościelnych. Dzięki temu najbliżsi mogą skupić się na pożegnaniu krewnego, a nie na przytłaczającej biurokracji.

  Zakład Pogrzebowy Kalla zajmuje się dla swoich klientów także przygotowaniem samej ceremonii. Począwszy od transportu ciała, aż po wybór trumny lub urny, jeśli została podjęta decyzja o przeprowadzeniu kremacji. W gestii Zakładu leży umieszczenie odpowiednich nekrologów i kondolencji w prasie.

  W dniu uroczystości do dyspozycji rodziny pozostaje kaplica przedpogrzebowa, w której w ciszy i spokoju bliscy mogą pożegnać zmarłego. Przygotowane zostaną także kwiaty, wiązanki i cała oprawa audiowizualna uroczystości.

  Mobilne biuro w trosce o pogrążonych w żałobie bliskich

  Z kompleksowych usług Zakładu Pogrzebowego Kalla mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Warszawy, jak również jej okolic. Do dyspozycji pozostają cztery biura: dwa na Warszawskim Mokotowie, w Antoninowie i w Piasecznie.

  Zakład Pogrzebowy Kalla, rozumiejąc, w jak trudnym momencie znajduje się rodzina zmarłego, świadczy również usługi mobilnego biura. Zrozumiałe jest, iż nie każdy ma możliwość dojazdu do stacjonarnej placówki, nie każdy też czuje się na siłach, by prowadzić samochód po stracie najbliższej osoby. Dlatego pracownicy Zakładu mogą przyjechać do rodziny, by przeprowadzić rozmowy i dokonać wstępnych ustaleń w przyjaznym otoczeniu.

  Kolejnym atutem Zakładu jest możliwość skontaktowania się z nim w dowolnym dniu tygodnia i o każdej porze.

  Doświadczenie i profesjonalizm zakładu pogrzebowego

  Zakład Pogrzebowy Kalla prowadzony jest przez rodzinę Szumigaj nieprzerwanie od 1990 roku. Przez ten czas zyskał dobrą opinię wśród osób, które korzystały z jego usług. Zawdzięcza ją przede wszystkim empatii, życzliwości i wyrozumiałości, które są podstawowymi wartościami Zakładu.

  Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż Zakład Pogrzebowy Kalla jest gotów podjąć się wszystkich niezbędnych kroków związanych z pogrzebem, niezależnie od wyznania zmarłego i rodziny, także w przypadku decyzji o świeckiej uroczystości. Towarzyszy temu niezmiennie przyjazne, pełne pocieszenia zachowanie. Mottem zakładu jest bowiem, iż każdy człowiek ma prawo do godnego życia i godnej śmierci.

  (reklama)

  Artykuł załadowany: 0.1913 sekundy
  REKLAMAA2-LiveHealthy-06-11----06-12.2019