REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay)

  REKLAMA

  Sprawdziliśmy, do której godziny zrobisz zakupy w sylwestra i w Nowy Rok na Ursynowie.

  31 GRUDNIA, NIEDZIELA

  Do godziny 19:00 zrobimy zakupy w marketach: Auchan Ursynów i E.Leclerc oraz sieci sklepów Biedronka. Galeria handlowa w CH Ursynów czynna jest do 15:00. Do 16:00 - sklep OBI.

  Do godz. 18:00 czynne będą Tesco Kabaty, sklepy Carrefour, sklepy Lidl

  Ratunkiem dla zapominalskich, a tym samym ostatnią szansą, aby uzupełnić brakujące produkty mogą okazać Żabki, Freshmarkety czy sklepy 1Minute. Większość będzue czynna tak, jak zawsze, czyli do godziny 23:00. Niektóre z nich przyjmą również klientów w Nowy Rok. Podobnie jak małe lokalne sklepy.

  NOWY ROK - 1 STYCZNIA

  Bez wyjątku, wszystkie duże markety będą zamknięte. Jeżeli skończą się świąteczne zapasy będziemy mogli liczyć tylko na niewielkie prywatne sklepy osiedlowe oraz stacje benzynowe. Ajenci sklepów Żabka i Freshmarket indywidualnie zdecydują o otwarciu i godzinach. Sklepy będą jednak czynne krócej  - w godz. 9:00-19:00 lub 11:00-21:00.

  Przypominamy również, że na terenie Ursynowa na ul. Romera 4 działa całodobowa przychodnia, a na ul. Przy Bażantarni 11 całodobowa apteka, która w razie wypadku lub choroby udzieli pomocy potrzebującym również w okresie sylwestrowo-noworocznym.

  KOMUNIKACJA MIEJSKA

  W Sylwestra komunikacja działa wg świątecznego rozkładu. Dodatkowo 709, 717, ZP kursować będą wg. specjalnych rozkładów, tramwaje nr 14 i 25 zostają zawieszone. Autobusy nocne kursują wg rozkładu weekendowego.

  Na miejskiego Sylwestra (w tym roku na placu Bankowym) najłatwiej będzie dojechać metrem. Obie linie będą kursowały przez całą noc w godzinach 0:00 - 5:00 z częstotliwością co ok. 15 min.

  W Nowy Rok - 1 stycznia 2018 roku - autobusy, tramwaje, metro kursować będą według rozkładów jazdy obowiązującego w dni świąteczne - tak jak 25 i 26 grudnia. W nocy z 1 na 2 stycznia linie nocne kursować będą według niedzielnych rozkładów jazdy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 5
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1369 sekundy
  REKLAMA