REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Zakupy to dla wielu z nas codzienność. Lubi je każdy, ale wraz ze wzrostem potrzeb, rosną też wydatki. Szukamy więc różnych sposobów na oszczędzanie, ale czy można zyskać jeszcze więcej? Ostatnio popularna stała się usługa cashback. Czym jest fenomen zarabiania podczas kupowania i czy to naprawdę działa? Odkrywamy sekret usługi, którą pokochała cała Polska.

  Jest wiele sposobów, które pozwalają oszczędzać pieniądze podczas codziennych wydatków. Wiele z nich wymaga szukania i planowania, ale korzystający z cashbacku nie muszą zmieniać swojej rutyny zakupowej, aby odłożyć nieco grosza. Nie wymaga on żadnych wyrzeczeń i jednocześnie sprawia, że koszty znacznie się zmniejszają. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy uwielbiają minimalizować koszty nie rezygnując z drobnych przyjemności i cieszą się każdą oszczędnością.

  Czysta korzyść tylko z cashbackiem

  Podstawowym warunkiem korzystania z usługi cashback jest dostęp do Internetu i przeniesienie swoich transakcji do sfery online. To pozwoli nie tylko na oszczędne, ale również wygodne zakupy. Sam cashback jest rodzajem stałej zniżki, która realizuje się już po zamówieniu. Serwisy cashbackowe zwracają swojemu klientowi część wydanych pieniędzy, które następnie można wypłacić na swoje konto bankowe i wykorzystać na cokolwiek.

  Aby zacząć oszczędzać, wystarczy jedynie rejestracja na stronie internetowej dowolnego serwisu oferującego zwroty. Następnie za pomocą przycisku przekierowującego wystarczy przejść na stronę wybranego sklepu i dokonać zakupu. W ciągu 48 godzin od sfinalizowanej transakcji cashback przypisuje się do konta użytkownika. Po jego zatwierdzeniu przez sprzedawcę, można spokojnie przejść do jego realizacji i spodziewać się na swoim koncie bankowym kilkuprocentowego zwrotu pieniędzy za zakupy. Zapełnianie koszyka jest takie samo jak zawsze, ale jego koszt o wiele mniejszy.

  Poradnik taniego kupowania: Jeżeli masz słabość do nowinek technologicznych, teraz już nie musisz wydawać na nie całej swojej pensji. Koniecznie sprawdź ofertę jednego z najbardziej popularnych serwisów cashback - Tipli. Dzięki niemu w sklepie Sferis kupisz najnowszy model smartfona lub wymarzoną konsolę nawet o 3% taniej.

  Skąd bierze się cashback

  Serwisy oferujące zwroty cashback, takie jak chociażby popularny w Polsce Tipli.pl, w swojej ofercie posiadają wszystkie znane sklepy i modne marki, w których robiąc zakupy można oszczędzać. Otrzymują one prowizję za zakupy od sklepu partnerskiego, a większa część tej kwoty trafia do kieszeni zadowolonych klientów. Jest to sposób, na którym zarabiają wszystkie strony - sprzedawca zyskujący nowych, lojalnych klientów, serwis cashback otrzymujący prowizję za swoje działania reklamowe na rzecz sklepu oraz klient, który oszczędza na codziennych zakupach.

  Poradnik taniego kupowania: Szukasz butów, których cena nie zrujnuje Twojego portfela? Zajrzyj na eobuwie.pl i wybierz swój wymarzony model, który dzięki cashbackowi od Tipli kupisz z nawet 5% zniżką w formie cashbacku.

  Nie tylko cashback

  Nie wszystkie zakupy da się jednak zrobić online. Co w momencie, gdy zachodzi potrzeba uzupełnienia lodówki w pobliskim supermarkecie? Na to też jest sposób! Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepsze promocje można znaleźć w gazetkach promocyjnych. Do niedawna wymagało to jednak zbierania ton makulatury, która po wygaśnięciu ofert promocyjnych nie nadawała się do niczego innego, jak tylko do śmieci. To właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się e-gazetki, czyli ulotki promocyjne supermarketów w wersji elektronicznej. Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem i zaplanować swoje zakupy opierając je o aktualne okazje cenowe. W ten sposób oszczędza się nie tylko pieniądze, ale także czas - zamiast błądzić pomiędzy półkami sklepowymi w poszukiwaniu inspiracji, skrupulatnie zaplanowana lista zakupów to nawet kilkadziesiąt minut mniej w dyskoncie.

  Poradnik taniego kupowania: Zaplanuj swoje zakupy z najnowszą Kaufland gazetką dostępną online na Tipli – łap okazje, kupuj taniej świeże produkty i nie trać czasu na bezmyślne zakupy.

  Zakupy w Internecie, na których da się zarabiać przyciągają coraz więcej zainteresowanych osób. Sam trend jest w fazie rozwoju, jednak już zyskał masę zwolenników oraz zadowolonych klientów. Nic dziwnego, usługa przynosi same korzyści i nie wymaga żadnych opłat manipulacyjnych. Jest korzystna zarówno dla sklepów i portali caschbackowych, ale przede wszystkim dla nas - klientów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2025 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020