REKLAMAA1-Magical-MONTESSORI--27-10----26-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 marca 2020, 07:23 komentarzy 4

  (SK)

  Kolejne zmiany w popularnych sklepach. Biedronka wprowadziła godzinną przerwę techniczną w środku dnia, a Tesco uruchamia specjalną godzinę zakupów dla seniorów.

  Epidemia kornawirusa wymusiła zmiany w handlu. W popularnych sieciach handlowych obowiązują limity wejść do sklepów oraz zalecenie zachowywania minimum metrowej odległości między klientami. 

  Nowością w sklepach Biedronka jest od poniedziałku godzinna przerwa techniczna. Każdego dnia od 13:30 do 14:30 sklepy są nieczynne.

  - Biedronka przechodzi na pracę rotacyjną w sklepach. Pracownicy zostaną podzieleni na dwie grupy, które w cyklu tygodniowym będą na zmianę wykonywać pracę w sklepie albo pozostaną w domu. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa pracowników - informuje sieć.

  Każdy sklep może wprowadzić też inną godzinę przerwy technicznej, ale w ursynowskich Biedronkach obowiązuje standardowy czas. Na podobne ograniczenia, ale bez sztywnych godzin zdecydował się od wtorku Lidl. Sklepy mogą być nieczynne przez ok. godzinę przed południem. Sieć nie podaje na razie dokładnych godzin.

  Biedronka - największa sieć handlowa w Polsce - ogłosiła ułatwienia dla seniorów, którzy są najbardziej narażeni na zachorowanie. 

  - W pierwszej godzinie funkcjonowania sklepów Biedronki będą one mogły wejść do niego jako pierwsze. Wszystko po to, by przebywały w sklepie jak najkrócej i były przez to jak najmniej narażone na zachorowanie. Biedronka wzmacnia też zalecenia dotyczące priorytetowej obsługi seniorów przy kasie - na prośbę osoby starszej pozostali klienci będą proszeni o przepuszczenie jej w kolejce - informuje biuro prasowe Biedronki.

  Specjalne godziny dla seniorów w Tesco

  Ułatwienia dla seniorów wprowadzają też markety Tesco. Akcja rozpoczyna się we wtorek 24 marca i będzie prowadzona codziennie we wszystkich sklepach Tesco w Polsce między 9:00 a 10:00. W czasie tej godziny placówki pozostaną otwarte dla wszystkich klientów, ale sieć prosi pozostałych klientów o zrozumienie i ustępowanie pierwszeństwa osobom starszym w wyznaczonym czasie. 

  - Wiemy, że wśród naszych klientów są osoby wymagające od nas wszystkich szczególnej uwagi. Wprowadzając specjalną godzinę każdego dnia chcemy umożliwić im zrobienie niezbędnych zakupów i zapewnić komfort oraz bezpieczny dostęp do potrzebnych produktów - mówi Daria Kulińska, dyrektor ds. komunikacji w Tesco Polska, cytowana przez Business Insider.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 140

  • 63
   BARDZO PRZYDATNY
  • 9
   ZASKOCZONY
  • 37
   PRZYDATNY
  • 9
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 13
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~issaa 4 7 miesięcy temu

   A ja własnie z tego powodu (czekania pod drzwiami) ostatnio zrezygnowałam z zakupow w Leclercu. Na zewnątrz temperatura bliska zeru a ludzie stoją co najmniej pół godziny na zewnątrz, zanim ochrona wpusci ich (z parkingu) do sklepu. Juz tak wystaje pod piekarnia czy warzywniakiem, ale jednak zdecydowanie krócej. I bez covidu czuję się podziębiona tym wystawaniem pod sklepami. Pojechałam do Auchan, tam jest normalnie, póki co. Ludzie zachowuja odstępy, sa jednorazowe rekawiczki i nie trzeba marznąć pod sklepem.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Organizator 3 7 miesięcy temuocena: 89% 

   Sytuacja dzisiaj z biedronki. Najpierw stoję na zimnie w kolejce z10-15 minut. Odstępy kolejkowicze karnie zachowują. Potem ochroniarz wpuszcza od razu 10-15 osób stojących w kolejce i przestaje pilnować drzwi. W środku stan jak przed epidemią. Wielokrotnie ocierałem się o innych klientów. Gdyby nie blokowali dostępu to zrobiłbym zakupy w mniejszym tłoku. I nie przewiałoby mnie w kolejce przed biedronką.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Dziwne 2 7 miesięcy temuocena: 8% 

   Masz bana na zakupy z allegro z dostawą paczkomatu?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 1 7 miesięcy temu

   ~Dziwne, tobie dostarczają mięso do paczkomatu? dziwne....to powiedz, który to sklep.....

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3675 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020