REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 grudnia 2019, 16:31

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czy łatwo jest obecnie wybrać galerię handlową, w której będziemy dokonywać zakupów? Zdecydowanie nie. O ile liczba sklepów i fakt, czy znajdują się w niej te, które lubimy najbardziej, mają olbrzymie znaczenie, to coraz większa ilość klientów przykłada coraz większą wagę do dodatkowych usług, punktów czy po prostu możliwości, które dane centrum handlowe oferuje. I z tego właśnie powodu Galerię w Łomiankach k. Warszawy odwiedzić zdecydowanie warto!

  Nie będziemy wymieniać tutaj wszystkich sklepów czy punktów usługowych, które w Galerii Łomianki możecie znaleźć. Łatwo jednak możecie się z nimi zapoznać, klikając ten link → https://galerialomianki.pl/sklepy/.

  Zakupy ze stylistką – postaw na profesjonalne wsparcie!

  Chyba nie trzeba nikogo przekonywać do tego, że nasz wygląd jest naprawdę ważny. I chociaż często powtarza się, że nie powinno oceniać się książki po okładce, to jednak faktem jest, że w ciągu kilku sekund od poznania czy zauważania kogoś … już go oceniamy i przypisujemy do konkretnej kategorii. A w tak szybkim czasie możemy to zrobić tylko na podstawie bardzo pobieżnego wrażeni. Wrażenia, na które ogromny wpływ ma nasz wygląd i to, jak się ubieramy.

  Galeria Łomianki

  Z tego powodu każdy powinien zadbać o to, by ubierać się w swoim stylu, lecz modnie. Jeżeli nasz wygląd ma znaczący wpływ na naszą pracę – kiedy mamy bezpośredni kontakt z klientem lub zajmujemy się sprzedażą – wtedy wygląd na pewno ma wpływ również na nasze wyniki.

  Nie każdy jednak śledzi najnowsze trendy i sam potrafi wybrać ubiór, w który będzie prezentował się komfortowo i atrakcyjnie. Dlatego właśnie w Galerii Łomianki możemy skorzystać z porady stylistyki. Tak naprawdę udajemy się razem z nią na zakupy, a ona pomaga nam dobrać takie ubrania, które podkreślą zalety naszego wyglądu oraz zatuszują jego wady.

  Na usługi tego typu decyduje się coraz więcej osób, jednak w większości przypadków są to usługi oczywiście płatne. W przypadku Galerii Łomianki mamy szansę na spotkanie się z Gosią Marszałek, które zupełnie za darmo będzie mogła poświęcić nam nawet 2 godziny! Dzięki temu będziemy mieli naprawdę sporo czasu, by wysłuchać jej rad i pomysłów.

  Na zakupy ze stylistką można wygodnie zarejestrować się pod tym adresem → https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/.

  Usługa ta jest naprawdę popularna, stąd też warto śledzić wolne terminy, ponieważ potrafią one znikać naprawdę szybko. Wielką zaletą takich zakupów ze stylistą jest nie tylko sam faktu dwugodzinnego spotkania. Wiemy po nim również jakie ubrania nam pasują, jakich powinniśmy unikać, jesteśmy również znacznie lepiej obeznani we współczesnych trendach oraz wiemy czego już nie powinniśmy kupować. W praktyce nasze następne samodzielne zakupy będą już na pewno przyjemniejsze a do tego sami będziemy potrafili lepiej się ubrać.

  Biorąc pod uwagę doświadczenie Gosi Marszałek oraz fakt, że usługa ta jest bezpłatna – nic dziwnego, że decyduje się na nią tak wielu klientów Galerii Łomianki. Pamiętajmy, że jest ona przeznaczona nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn!

  Inne udogodnienia dla klientów w Galerii Łomianki

  Na podkreślenie na pewno zasługuje Współpracownia. To przestrzeń coworkingowa, która oddawana jest klientom zupełnie za darmo. Czekają tam biura, fotele, niezbędny sprzęt biurowy czy szybki internet. To idealna opcja dla osób, które pracują zdalnie, są freelancerami, nie chcą zmieniać swojego mieszkania w biuro lub po prostu szukają miejsca, by móc uczyć się w komfortowych warunkach.

  Na miejscu czeka również Współdzielnia – to przestrzeń, do której dostęp ma lokalna społeczność. Obywają się tutaj m.in. różnorodne warsztaty, cześć przestrzeni zajmuje punkt adopcji roślin. To miejsce idealne dla osób, które albo szukają kwiatów, albo chcą zostawić swoje, bo nie mają co z nimi zrobić, np. z powodu zmiany mieszkania. To w końcu znacznie lepsza opcja niż wyrzucenie ich do śmietnika!

  Poza tym na miejscu jest też wiele innych, bardziej klasycznych udogodnień dla klientów. Plac zabaw dla dzieci, ładowarki - zarówno te do telefonów, jak i samochodów elektrycznych, pokój rodzica i dziecka, paczkomat, ksero i wiele innych. Sprawiają one, że zakupy stają się naprawdę komfortowe, zwłaszcza dla rodziców z dziećmi, co nie jest oczywiste w przypadku innych centrów handlowych.

  W Galerii Łomianki można więc nie tylko kupować, ale również pracować, uczyć się czy kreatywnie spędzać czas. Lokalna społeczność wykorzystuje Współpracownię, na miejscu więc dzieje się naprawdę wiele. Ze wszystkimi wydarzeniami, które odbywają się na terenie Galerii, można zapoznać się pod tym adresem---> https://galerialomianki.pl/wydarzenia/. Serdecznie do tego zachęcamy!

  I chociaż Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, nic dziwnego, że odwiedzane jest przez tak liczne grono klientów. Więcej o nim można dowiedzieć się na jego stronie internetowej, na którą również zapraszamy!

  Artykuł załadowany: 0.213 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020