REKLAMAA1 Pizzeria105 01.06.2022 - 31.07.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 czerwca 2022, 14:57 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  We wtorek praktycy biznesu opowiedzą młodzieży z Ursynowa jak założyć zyskowną firmę. Startup można założyć jeszcze przed dwudziestką - przekonują organizatorzy biznesowego spotkania dla uczniów z naszej dzielnicy.

  Założenie startupu - firmy z ciekawą i oryginalną ofertą trafiającą w zapotrzebowanie rynku - może być doskonałym początkiem drogi zawodowej. Przekonają się o tym uczniowie z Ursynowa, których dzielnica zaprasza na spotkanie z "aniołami" biznesu. 

  Impreza odbędzie się we wtorek, 7 czerwca o godz. 17:30 w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. To kolejne wydarzenie promujące przedsiębiorczość w naszej dzielnicy, tym razem dedykowane młodzieży.

  - Czas nauki w szkole średniej to dla młodych ludzi okres ważnych wyborów na przyszłość. Organizując spotkanie dajemy ursynowskim post-milenialsom możliwość osobistego poznania ludzi, i ich historii, którzy taką drogę już przebyli, zmieniając swoje hobby i zainteresowania w dobrze prosperujący, innowacyjny biznes. Chcemy inspirować ursynowską młodzież do rozważenia w ich planach zawodowych również kariery startup’owca – mówi wiceburmistrz Bartosz Dominiak.

  Podczas spotkania praktycy biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z początkami prowadzenia własnej firmy.

  - W trakcie tego spotkania chcemy pokazać historie naszych prelegentów i ich unikalnych zdolności, które przekuli na własny biznes. Może któraś z nich zainspiruje i przekona, że to właśnie Wy i Wasze predyspozycje mogą być podstawą do stworzenia własnego, dobrze działającego biznesu – mówi Karolina Ivaldi z Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

  Rady i porady od doświadczonych praktyków

  Moderatorem spotkania będzie Monika Goździalska - znana prezenterka, aktorka, trenerka, autorka książki #NIEDOPODROBIENIA, twórczyni marki odzieżowej o takiej samej nazwie, uczestniczka programów Master Chef czy Big Brother, istny wulkan pozytywnej energii.

  Do udziału we wtorkowym spotkaniu zaproszeni są uczniowie szkół średnich oraz ostatnich klas szkoły podstawowej. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje rejestracja: https://itgirls.org.pl/event/startup-pomyslem-na-kariere-zawodowa/

  A oto prelegenci, którzy będą opowiadać uczniom o biznesie:

  Dominika Bucholc - na co dzień holistycznie łączy marketing i sprzedaż. Od lat związana z branżą IT, w której współpracuje z wiodącymi markami na rynku międzynarodowym. W przeszłości z powodzeniem zarządzała komunikacją i promocją największego, polskiego NGO. Naukowo zajmuje się mediami i neuromarketingiem, a w wolnych chwilach podróżuje po świecie ze swoim owczarkiem podhalańskim.

  Aleksandra Fajęcka – mgr dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, EMBA, DBA Collegium Humanum. Założycielka i prezes Zarządu Grupy Medialnej AFA MEDIA, ADHELLO, międzynarodowy ekspert mobile & digital marketingu, wykładowca w Szkole Głównej Menedżerskiej Collegium Humanum, współzałożycielka Instytutu Mobile Marketingu. Z mediami związana od 2001 roku. Pracowała w Grupie Polsat, rozwijała kanał tematyczny ITV, Polonię 1, Tele 5. Twórca serwisu PolandGo.pl, HelloMamo i innych.

  Wiola Klimczak - współzałożycielka Fundacji IT Girls. Skończyła informatykę na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży IT jako programistka i analityczka danych. W fundacji spełnia się w roli mentorki dzieci i młodzieży. Regularnie prowadzi i organizuje warsztaty dla młodzieży i dorosłych.

  Dawid Leśniakiewicz - współzałożyciel szkoły Giganci Programowania (Coding Giants), jednego z najszybciej rozwijających się polskich EdTechów, w której dzieci i młodzież poznają tajniki kodowania. Ukończył Politechnikę Warszawską i przez kilka lat zawodowo zajmował się programowaniem aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie łączy funkcje zarządcze z dzieleniem się pasją do programowania z młodymi ludźmi. Dwukrotny laureat "30 przed 30" magazynu Forbes (2020, 2021) oraz laureat nagrody specjalnej EY Przedsiębiorca Roku 2021.

  Michał Misztal - prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości, ekspert Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie oceny innowacyjności startupów. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców, dla których przeprowadził kilka tysięcy godzin doradczych. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwota przekroczyła 20 mln zł.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.5197 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022