REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  U zbiegu alei KEN i ulicy Wąwozowej, tuż obok stacji metra Kabaty, Echo Investment wybuduje nowoczesny apartamentowiec. Apartamenty Rytm na Kabatach to 288 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, ogród linearny wzdłuż budynku, strefy sąsiedzkie w postaci m.in. wspólnego tarasu na dachu oraz liczne udogodnienia w lokalach, budynkach i ich otoczeniu. Deweloper ruszył z ostatnim etapem sprzedaży, poszerzając ofertę o 96 apartamentów w metrażach od 27 do 101 mkw.

  - Kabaty to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, dlatego stworzyliśmy projekt otwartej przestrzeni o wielofunkcyjnym charakterze, która uzupełni lokalną ofertę i będzie łączyć ze sobą miasto oraz naturę. Apartamentowiec powstanie wzdłuż osi wyznaczonej przez ogólnodostępny ogród linearny, inspirowany Lasem Kabackim. Aby idealnie wkomponować się w otoczenie, budynek będzie osadzony na filarach, co dodaje mu lekkości. Na terenie osiedla mieszkańcy znajdą także m.in. wspólny taras na dachu czy strefy wypoczynkowe i sportowe na parterze – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.

  Zaprojektowane, by mieszkać pełnią życia

  W skład pakietu udogodnień Echo Life Services, wchodzą innowacyjne rozwiązania w częściach wspólnych budynków oraz ich otoczeniu. Miejsca, które do tej pory były otwierane domofonem (np. furtki czy drzwi), deweloper wyposaży w system automatycznego zwalniania zamków. Aby je odblokować wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem z wgraną aplikacją. Dzięki niej będzie można również bezdotykowo przywołać windę, która zawiezie mieszkańca na właściwe piętro. Na terenie Rytmu znajdzie się także Paczkomat InPost, rowerownia, strefa spotkań z miejscem na kino letnie oraz ładowarka do pojazdów elektrycznych. 

  Apartament na Kabatach – produkt deficytowy

  Chociaż Kabaty cieszą się ogromną popularnością wśród kupujących, to w tym rejonie Warszawy buduje się niewiele. Wysokie zainteresowanie naszą inwestycją przekłada się na dynamiczny popyt – 156 lokali z I i II etapu sprzedaży znalazło już swoich nabywców, a kolejne 34 są zarezerwowane. W najbliższych dniach poszerzymy wybór i do naszej oferty wprowadzimy ostatnie 96 apartamentów, o zróżnicowanych układach i metrażach od 27 do 101 mkw mówi Dawid Wrona.

  Łącznie na Rytmie powstanie 288 apartamentów. Mieszkańcy każdego lokalu będą mieli do dyspozycji własny taras lub balkon. W części apartamentów przewidziano po dwa balkony lub tarasy, wychodzące na różne strony świata. Odpowiednie doświetlenie zapewniają panoramiczne okna. A o bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii, zadba system inteligentnego mieszkania Echo Smart, w który wyposażony będzie każdy apartament. Zawiera on m.in.: centralę, która bezprzewodowo łączy ze sobą wszystkie urządzenia Echo Smart w jeden system oraz inteligentny głośnik. Dzięki nim, funkcjami inteligentnego mieszkania można sterować przy pomocy komend głosowych lub z poziomu aplikacji w telefonie np. włączać i wyłączać światło, regulować temperaturę czy zasłaniać żaluzje.

  Zakończenie budowy planowane jest na przełomie III/IV kw. 2023 r. Więcej informacji o kabackich apartamentach znajduje się na: www.echo-rytm.pl

  Artykuł załadowany: 0.4303 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022