REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2022, 13:21 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Jedyna Biedronka w zielonej części Ursynowa w połowie sierpnia została zamknięta. Nie na zawsze - sklep przechodzi generalny remont, otwarty zostanie w końcówce września. 

  - Co się dzieje z Biedronką na Karczunkowskiej? Została zamknięta. Czy sklep zostanie zlikwidowany, bo nie powstaje tam rządowe osiedle mieszkaniowe? - pytają nas zaniepokojeni czytelnicy.

  Chodzi o popularny wśród mieszkańców Jeziorek, osiedla Etap, miejscowości Zgorzała czy Zamienie, sklep sieci Biedronka, który działa w tej okolicy od 2014 roku i jest jedynym większym sklepem w tej części Ursynowa. Wyróżnia się on dużym parkingiem na 100 samochodów, dzięki któremu mieszkańcy okolicznych osiedli chętnie przyjeżdżają na zakupy. 

  Na działce obok sklepu miało powstać gigantyczne osiedle mieszkaniowe z rządowego programu "Mieszkanie Plus", ale inwestycja utknęła w martwym punkcie. Coraz częściej słychać o jej zaniechaniu. 

  Coś więcej niż remont

  16 sierpnia Biedronka została zamknięta. Ale - jak informuje sieć - tylko na czas remontu. Dziś widać, że market przejdzie większą metamorfozę, niż można się było spodziewać. Wnętrze blaszaka zostało rozbebeszone, trwa przebudowa pomieszczeń. Sklep ma być nieco większy i dostosowany do formatu najnowszych Biedronek. Co to oznacza?

  - Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji, kwiatów oraz przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Nowoczesny i przestronny wygląd placówka zyska dzięki zupełnie nowym systemom regałów i półek stosowanych przez sieć Biedronka. Na miejscu można będzie kupić świeżo wypiekane pieczywo oraz produkty piekarnicze od lokalnych dostawców. Dla wygody klientów wprowadzony zostanie podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Nowością będzie także odrębna wyspa z produktami ekologicznych BIO oraz Vege oraz tradycyjna lada mięsna - mówi Michał Wdowiak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

  Powierzchnia hali sprzedażowej przy Karczunkowskiej zostanie zwiększona o 23 mkw. i będzie wynosić 1023 mkw. W sklepie pojawi się 7 kas samoobsługowych. Ma być bardziej ekologiczny - z oświetleniem ledowym, ekologicznymi urządzeniami chłodniczymi.

  - Otwarcie sklepu planowane jest na koniec września. Z okazji otwarcia na klientów czekać będą atrakcyjne promocje - dodaje Michał Wdowiak.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 43

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 7
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Nick 4 miesiąc temuocena: 50% 

   Powiększenie powierzchni sklepu aż o 23m kw.? Wypas. Najbardziej cieszy zapowiadane 7 kas samoobsługowych, bo do tej pory zazwyczaj czynna była tylko jedna kasa tradycyjna, a i to nie zawsze.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby
  • ~KarczemNik 3 miesiąc temuocena: 40% 

   "Świeżo wypiekane pieczywo" z mrożonek. Wspaniale. Ciekawe, czy będzie też cukier i alkohol. Samo zdrowie.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby
  • ~Papuga 2 miesiąc temuocena: 50% 

   Takie ludzie najchętniej kupuja. Biedronka jest liderem sprzedaży spożywczej w Polsce. Małe często rodzinne piekarnie produkujące często tradycyjnymi metodami się polikwodowały bo zbytu nie było.

   Edytowany: 10 dni temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby
  • ~Gargamel 1 miesiąc temuocena: 69% 

   "Rozbebeszone" to jest taaaaki kolokwializm, na dodatek z ubiegłego wieku... szok.

   Edytowany: 10 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4572 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022