REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  Na placu zabaw przy ul. Pala Telekiego osy zbudowały sobie gniazdo. Jeden z mieszkańców zaniepokojony tym, że owady mogą użądlić bawiące się obok dzieci powiadomił o tym służby. Plac został zamknięty do niedzielnego wieczora.

  Popularny na Kabatach plac zabaw przy Telekiego upodobały sobie nie tylko dzieci. Wczoraj wieczorem również osy uznały, że to idealne miejsce na założenie gniazda lub tylko szukanie pożywienia. Jeden z rodziców zgłosił ten fakt pod miejski numer interwencyjny19115. Niezwłocznie została na miejsce wysłana ekipa ze środkiem owadobójczym.

  - Był to czwartkowy wieczór. Służby miejskie wysłały na miejsce ekipę, która nie zlokalizowała gniazda, ale spryskała cały teren placu zabaw - powiedział nam wiceburmistrz Bartosz Dominiak.

  Rozpylony środek jest trujący, nie tylko dla owadów, ale też dla ludzi. Plac zabaw został zamknięty. Przez 72 godziny dzieci nie mogą na nim bawić. Ponowne otwarcie nastąpi w poniedziałek rano.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3379 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020